Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak macie że czasami tel dziwnie się zachowuje ? A raczej jego apki, chodzi mi o to że czasem chrome nie pozwala mi zmienić zakładki, ogólnie włącza się z tylko jedna mimo tego że miałem ich kilka, po jakimś czasie sam przechodzi , do tego Messenger , prowadzę z kimś rozmowę, wymieniamy się zdaniami , zamykam go , potem czasem nawet po godzinie przychodzi mi powiadomienie z Messenger'a z treścią rozmowy wcześniejszej 😛 nie było tak nigdy , po aktualizacji tak zaczęło się dziać , mimo tego że wipe data zrobiłem 😛 ktoś coś podobnego ?😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Przywracałeś kopię zapasową sprzed wipe'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie. Po formacie wszystko ustawiałem na nowo :)

dodana zawartość

Chyba zrobię jeszcze raz format . Trochę to dziwne zachowanie telefonu jest 😛 też nie zdarza się to codziennie, czasem raz na kilka dni , ale denerwuje 😛 ale widać że to coś z softem jest nie tak 😛

Edytowane przez Kamil Dębowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to nie wiem , ale chyba raczej każdy tak ma że w Google Play aktualizują się usługi operatora, u mnie tak ostatnio było , dodatkowo restartujac telefon ( sam to zrobiłem , nie było to wymagane😛) w recovery skasowałem cache , i póki co jak ręką odjąć działa wszystko bez zarzutu 😛 co prawda nie jest 9.1 ( moja żona na p20lite go ma 😛 jest różnica między 8.0 a 9.1 na tym telefonie) ale jest w miarę ok 😛 czekam aż u nas będzie , niby sierpień. Ciekawi mnie co powiedzą po 9 sierpnia ( o ile się nie mylę że będzie konferencja 😉), ma być mowa o 10 😂 zobaczymy pożyjemy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też czekam na więcej informacji co do aktualizacji do androida Q. Narazie jest tylko na liście, że mamy dostać. Ale kiedy, nie wiadomo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Dopiero co byla walka na forum o 9... teraz znowu nastepna sie zaczyna... i mam nadzieje ze nastepnej wiekszej informacji i samej aktualizacji wogole nie bedzie. Przynajmniej bedzie spokoj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Nie interesuje Cię temat kolejnych aktualizacji, to nie czytaj go. Proste. Uszanuj to, że ktoś lubi nowości i wyczekuje kolejnych usprawnień systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I w ogóle jaka walka ?😛 To że ktoś napisał że dostał a drugi że nie, to nie jest od razu żadna walka 😉 ten wątek jest po to by informować o aktualizacji , pomagać w razie problemów z nią , odpowiedzieć na pytania innych, etc , mnie interesuje czy ktoś już ma , czy nie , i ogólnie to jestem pewnie na 100% że i ty czekasz na nową wersję andka 😛 więc nie odbiegajmy od głównego wątku , i nie róbmy shit'o burzy 😛 pozdrawiam i czekam na nowe newsy z aktualizacją 😋

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Wczoraj jeszcze szukałem w sieci i dla HM20L Emui 9.1 ma być pod koniec sierpnia (ujawnił południowoafrykański oddział Huawei).

Emui 10 dla HM20L jest na liście Huawei Center, ale z zaznaczeniem że: "nie potwierdzone oficjalnie".

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i włożyłem kartę sim od T-Mobile, aktualizacja pojawiła się od razu. Play się nie popisał pod tym względem. Co prawda bez czerwcowych poprawek, ale jest :D. Czy da się jakoś włączyć "dark mode" albo czy możecie polecić dobry motyw?

ps. Pobrałem i ustawiłem motyw "Deep Dark" ale do ideału daleko.

Edytowane przez Torguan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi