Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

pool80
    Napisano (edytowane)

@arex766 Niestety. Art. który wkleiłeś posila się źródłem z 16.09.19r., gdzie jest uwaga, że lista może się zmienić. Na oficjalnej stronie H, wcisnęli nas na listę kwartalną. (To co wklejałem).

Edit:

Informacje odnośnie tych bardzo małych aktualizacji. (230kb)

https://www.huaweicentral.com/230kb-software-update-for-huawei-honor-smartphones/

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Publiczna beta (bez ograniczania miejsc) dla HM20L została udostępniona na Chiny.

https://www.huaweicentral.com/emui-10-public-beta-huawei-nova4e-maimang8-and-more/

Kolejny kroczek do nowego Androida..

A tak sobie to usystematyzowałem timeline dla HM20L: 😋

Screenshot_20191109_191839.jpg

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Pierwszą oficjalną aktualizację do  Android 10 z EMUI10 na Huawei dostaje od dziś w Chinach P30. (Szybciej niż ostatnie newsy).

Ciekawostką jest że zarówno testerzy jak i nietesterzy dostaną ją w tym samym czasie.

https://www.huaweicentral.com/stable-emui-10-0-rollout-begins-for-huawei-p30-and-p30-pro/

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ciekawego wprowadza ? Jakieś unowocześnienia ?😂 Znając życie to pewnie nie 😆 raczej tylko przygotowanie do androida 10 , tak samo jak zaktualizowałi apke zdrowie do wersji 10 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba podać kod z telefonu żeby połączyć się z HiSuite,ot taka nowość.Tzn.podać kod wyświetlony na fonie do apki na komputerze.

Edytowane przez adamos111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym kodem to wcześniejsze wersje mogły się łączyć poprzez WLAN 😆 bezprzewodowo 😉 tylko trzeba było być w tej samej sieci wifi ofc 🙂 i działało to bez kabla 😉 czyli idą w stronę bezpieczeństwa 🙂 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Chat wsparcia H, informuje o dacie aktualizacji hm20l na przełom lutego / marca 2020r. (Screen w temacie bety).

Ja liczę, że wcześniej. Zobaczymy, czy tym razem chat H będzie wiarygodny. 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś był ciekawy to w FF pojawiają się ciągle nowe softy z poprawkami , a dodatkowo tak dziś zajrzałem tam i moim oczom pojawił się update o numerach 10 😉 niema jeszcze całego romu do androida 10, jest ważąca tylko jakieś 7mb poprawka , ale są już😆 może nawet nie długo wyjdzie jakąś wersja całego romu 10 z dostępnością dla naszych telefonów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, coś było chyba nie tak z tą aktualizacją w wersji 10 bo została on usunięta z FF 😂 

Edytowane przez Kamil Dębowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi