Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Też to mam, spróbuj wyłączyć asystenta Google, bo on ciągle nagrywa w tle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zapytać odnośnie tej aktualizacji androida do wersji 10. Mam ten Huawei mate 20 lite i jak go zaaktualizuje do androida 10 to czy mój telefon będzie pracował wolniej od androida 9.1.0.215 bo mam teraz tą wersję i czy będzie problem z baterią tzn. czy szybciej te procenty baterii będą uciekać a jak z wydajnością i zarządzanie pamięcią wewnętrzną. Czy ten Android 10 lepiej tą pamięcią zarządza od androida 9.1. Jakieś nowe fukncje?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 minuty temu, bryka11a napisał:

Witam. Chciałbym się zapytać odnośnie tej aktualizacji androida do wersji 10. Mam ten Huawei mate 20 lite i jak go zaaktualizuje do androida 10 to czy mój telefon będzie pracował wolniej od androida 9.1.0.215 bo mam teraz tą wersję i czy będzie problem z baterią tzn. czy szybciej te procenty baterii będą uciekać a jak z wydajnością i zarządzanie pamięcią wewnętrzną. Czy ten Android 10 lepiej tą pamięcią zarządza od androida 9.1. Jakieś nowe fukncje?.

10 chodzi tak samo płynnie jak 9 i poprzednie wersje, dodam że nawet jest lepsza grafika w grach, a bateria chyba nawet wolniej spada. Nie zastanawiaj się tylko aktualizuj. Tylko pamiętaj o przywróceniu ustawień fabrycznych po aktualizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pytanie takie mam jeszcze ? czy ktoś używał nagrywania rozmów ? Jest orginalna od Huawei apka która włącza nagrywanie po nawiązaniu połączenia , czy działa to na 10? Pytam bo różnie to bywa z aplikacjami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, Kamil Dębowski napisał:

A pytanie takie mam jeszcze ? czy ktoś używał nagrywania rozmów ? Jest orginalna od Huawei apka która włącza nagrywanie po nawiązaniu połączenia , czy działa to na 10? Pytam bo różnie to bywa z aplikacjami ?

Działa 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli była zainstalowana na 9 i nie był wykonywany HR.po instalacji 10

Edytowane przez adamos111
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chrees
    A pytanie takie mam jeszcze czy ktoś używał nagrywania rozmów ? Jest orginalna od Huawei apka która włącza nagrywanie po nawiązaniu połączenia , czy działa to na 10? Pytam bo różnie to bywa z aplikacjami
    Która to?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką macie wersje hicare ? Nie spojrzałem jaką miałem , obecnie to 9.0.0.322, i w tej wersji aktualizacja jest na pierwszym planie i po kliknięciu w nią pojawia się napis na górze "wniosek o aktualizacje " i pojawia się okno w hicare z info o telefonie , w poprzedniej , nowszej, przechodziło od razu do aktualizator systemowego ?

Ale to i tak nie zmieniło faktu że narazie mój nr imei  nie dostał jeszcze ?

Edytowane przez Kamil Dębowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi