Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja taką wersję zainstalowałem Ale aktualizacji brak bf42076a4b7b20c256e2dc0413b0c61f.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj o 01:50 weszła aktualizacja przez HiCare bez rejestracji w programie beta

Screenshot_20191216_015043_com.huawei.android.hwouc.thumb.jpg.443542dc0674119f7735d5e72d312b76.jpgScreenshot_20191216_011440_com.huawei.android.hwouc.thumb.jpg.e69491d2dd1cf827d18736769fe36222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Większość pokazujących screeny z aktualizacji do 10ki ma paczki Polkomtel.

Nikt z TMobile :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, pool80 napisał:

Większość pokazujących screeny z aktualizacji do 10ki ma paczki Polkomtel.

Nikt z TMobile :(

Możesz poprosić kogoś kto jest w Plusie o kartę sim. Wtedy spróbuj przez HiCare.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam  z t-mobile i dostałem 10,tylko wcześniej byłem betatesterem,może to  miało jakiś wpływ.

Screenshot_20191216_201036_com.huawei.android.hwouc.thumb.jpg.a878635a24eb93f39f13e820e942e025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Atroth

Poczekamy sobie ;) Podobno do lutego mają być wysyłane aktualizacje to fajnie. Jak to jest skoro to jest ten sam model telefonu, te same oprogramowanie i do każdego trzeba wysyłać oddzielnie czy coś xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

@adamos111 jak przyłączałeś się do bety to miałeś paczkę od operatora? Kiedy dostałeś 10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poczekamy sobie Podobno do lutego mają być wysyłane aktualizacje to fajnie. Jak to jest skoro to jest ten sam model telefonu, te same oprogramowanie i do każdego trzeba wysyłać oddzielnie czy coś xD 
    To jest tak, że owszem to jest ten sam model telefonu ale inny IMEI. I to jest słowo klucz bo to po nim paczkami jest wysyłany update na nasze telefony, żeby było wszystko wporzadku żeby nie przerywalo połączenia i tak dalej. Servery też mają swoją przepustowość. Ot w tym cały szkopuł.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pool80 Na 9.1 miałem paczkę operatora i brak testów było.Wsadzilem kartę holenderską i projekt się pojawił,ale nie do końca.Dopiero jak zrobiłem HR paczka znikła i dostałem się w pełni do testów i po 2 dniach dostałem 10,a na 3 dzień znowu wskoczyła paczka operatora.I na koniec z paczką dostałem aktualną kompilację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji wszystkie aplikacje w trybie ciemnym, ale w mapach Google nie wszystko jest w trybie ciemnym. Nie wprowadzono jeszcze czy to wina aktualizacji na Huawei? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi