Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat, kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Prosimy o niespamowanie nic niewnoszącymi do tematu postami. Mile widziane są uwagi i wrażenia dotyczące nowego softu.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

pool80

No i ładnie.

A tym czasem na FF jest 10.0.0.176 (783mb) z 13.02.2020 roku, zatwierdzona do aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawki styczeń ? Czy jakieś dodatkowe poprawki androida ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Nie jest napisane, ale jak 700mb, to może nie tylko..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tadekm
    37 minut temu, pool80 napisał:

Nie jest napisane, ale jak 700mb, to może nie tylko..

A to jest do jakiego modelu? SNE-LX1 C432 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    3 godziny temu, tadekm napisał:

A to jest do jakiego modelu? SNE-LX1 C432 ??

Nie wiem. Zainstaluj FF i sprawdź. Tam nigdy nie jest napisany dokładny model. Ale sprawdza sobie i informuje, czy się nadaje. Ja tak nigdy nie wgrywałem, i szczerze, nie wiem czy się da. Ale podglądam czasem, czy coś wypuszczają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    se-n`

Witam. Mam taką do was sprawę, chodzi mi żeby ktoś sprawdził pewna funkcje w telefonie. A mianowicie mamy w telefonie funkcje prezentacja bezprzewodowa, która łączy się z TV (miracast). Telefon łączy się z TV a mam Philips. A chodzi mi o takie aplikacje z których korzystam, są to aplikacje dwóch dużych kablówek UPC (HORIZON go) i VECTRY (TV ONLINE). I tu pojawił się problem, na tv pojawia się obraz z komórki ale gdy chce oglądać jakiś kanał to brak jest obrazu (czarny ekran tylko dźwięk jest) a na komórce jest. Majac telefon z androidem 9.1 aplikacje działały bez zarzutu. Teraz ma Android 10. 0.0.170. Ale z tego co pamiętam to na której 10 działały mi te aplikacje. Jeszcze dodam obraz z takich aplikacji jak YouTube, czy telewizji regionalnej tvt działa. Może ktoś mi pomoże. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

I jeszcze netflix i Player tez niedziala.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adison

Dostał już ktoś aktualizacje do 10 w T-Mobile bez kombinowania, przez OTA? U Mnie dalej 9.1 266

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    Napisano (edytowane)

Było tu. Ludzie już dostawali nawet z bandem TM 10kę.

U mnie, nie wiem czy musiałem, ale pozbyłem się brandu, bo stało mi dłuższy czas na .266, jak u Ciebie.

Następnie w pcsuite wykryło mi najnowszą 9.1 (291), a potem, jak nie wgrywałem brandu, przyszła mi przez "Wsparcie" 10ka. .170.

Obawiam się, choć pewności nie mam, że zastopowanie w TM aktualizacji w Emui 9 może skutecznie blokować 10kę.

Zrobił bym: sprawdzanie koniecznie przez "Wsparcie" oraz pcsuite. Jak nie chcesz resetować całego telefonu, to podmiana sim. Inaczej możesz się nie doczekać..

Może jeszcze niech inni się wypowiedzą, choć w temacie ostatnio stagnacja ;)

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85
    Napisano (edytowane)

Ja nic nie kombinowalem tez jeszcze 266 wiec czekam nie spieszy mi sie... na karcie z nju tez nic.

Edytowane przez Geno85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi