Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja miałem tak z B138,instalowałem przez HiSuite ,i zainstalowała się tylko od systemu, nie operatora,co do aktualizacji to od wersji B 139 do B142 nic użytkowego nie wnoszą ,oprócz poprawek zabezpieczeń .

Właśnie otrzymałem B140, telefon nie widział aktualizacji, natomiast HiSuite tak, zainstalowane bez aktualizacji operatora.

Edytowane przez maniek971

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, maniek971 napisał:

Ja miałem tak z B138,instalowałem przez HiSuite ,i zainstalowała się tylko od systemu, nie operatora,co do aktualizacji to od wersji B 139 do B142 nic użytkowego nie wnoszą ,oprócz poprawek zabezpieczeń .

Właśnie otrzymałem B140, telefon nie widział aktualizacji, natomiast HiSuite tak, zainstalowane bez aktualizacji operatora.

Wszystko fajnie :) tylko napisz czy telefon widział aktualizacje operatora tak jak u nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież napisałem,patrz to co zacytowaleś, możesz podłączyć pod HS jak Ci wykryje aktualizacje to instaluj, kto nie ryzykuje, nie pije szampana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ludzie zainstalujcie ta aktualizacje od operatora bo was będzie męczyła co macie za problem? aplikacje ktore zainstalujecie możecie wyłączyć lub odinstalować... i po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, kublo22 napisał:

ludzie zainstalujcie ta aktualizacje od operatora bo was będzie męczyła co macie za problem? aplikacje ktore zainstalujecie możecie wyłączyć lub odinstalować... i po kłopocie :)

I tak zrobiłem  męczyła by mnie ciągle wisząca aktualizacja :)

Edytowane przez czoper3
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to jest, że jedni mają .140 inni .138 a ja nadal  .134. Sprawdzałem OTA jak i HS. FF pokazuje .142 choć jeszcze nie zatwierdzone. Podobnie jest ze .140, ale niektórym ponoć wchodzi, chodź niby pod kompilacja .138?!

Telefon mam kupiony na wolnym rynku, nie obowiązują mnie więc paczki z "nakładkami" żadnego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pool80
Napisano (edytowane)

Od wczoraj mam .140 z paczką od TM .130. tzn. paczkę od TM już miałem wcześniej.

Samo się wykryło po przez ota.

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Geno85

u mnie tez z t-m wczoraj wlecialo:) ale po co sie tym jarac jak w zasadzie nic nie w nosi:)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już aktualizacja 150 na FF. Android 9. Czy ktoś już dostał? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tomuś Tomuś jest to prawdopodobnie beta Androida 9 w Chinach. Tutaj więcej info: https://www.theandroidsoul.com/huawei-mate-20-lite-update/

Beta testy dla Polski zaczną się w połowie lutego... Myślę, że na 100% dostaniemy aktualizację Androida Pie w pierwszym kwartale 2019.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi