Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dostałem dzisiaj 140. Ciekawe, że każdy dostaje aktualizacje w innym czasie, mimo że model telefonu jest ten sam, jakby nie dało się rzucić dla wszystkich od razu. A i jak niektórzy wspomnieli, po co ta "panika" 140 nic nowego nie wnosi to poprawki zabezpieczeń ze stycznia, które owszem są ważne i potrzebne, ale na "ulepszenia", czy nowy system trzeba zawsze poczekać.

Screenshot_20190213-114801.thumb.jpg.4a0942e09e723a8808f6535fc8f3760c.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Da sie jakos wywalic z aktualizacji paczke z brendem t-mobile? bo mnie denerwuje jak tam wisi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Raczej nie, ja jak przywróciłem ustawienia fabryczne,to przez dłuższy czas aktualizacja się nie pojawiała,ale nic nie trwa wiecznie ,i pewnego razu jak sprawdzałem czy jest nowa aktualizacja od Huawei,to pokazała się znowu od operatora i tak sobie teraz "wisi" co prawda możesz ją wywalić poprzez wyczyszczenie danych ,aktualizacja systemu ,ale po ponownym sprawdzeniu aktualizacji ,pojawi się znowu,

Edytowane przez maniek971
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunso

Ja też dziś dostałem 140, fon z T-Mobile i żadnego brandu od nich nie mam choć pokazuje, że wersja niestandardowa, może to, że od początku używam karty z Plusa ma znaczenie, że nic z T-Mobile się nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli pokazuje Ci wersję niestandardawą, to właśnie jest aktualizacja od operatora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunso

To wiem, ale tak jak wspomniałem wcześniej nic od operatora nie ma, żadnych aplikacji, tapet czy logo przy starcie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Mam i ja!" .140 przy drugim moim sprawdzeniu wyskoczyło jako dostępne. Soft mam open market. Minęły bodajże 2 dni od chatu z Huawei Polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też wczoraj dostałem 140 z poprawkami styczniowymi bez żadnych wymuszeń czy innych zabiegów.Co ma przyjść to przyjdzie.Trzeba czekać na swoją kolej 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    23 godziny temu, Łukasz Lewczuk napisał:

Ciekawe, że każdy dostaje aktualizacje w innym czasie, mimo że model telefonu jest ten sam, jakby nie dało się rzucić dla wszystkich od razu.

Wiele osób się nad tym zastanawiało, a Huawei odpowiada, że nie chce przeciążyć serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z aktualizacją do androida 9.0 pie? Od dziś podobno zaczęli testy ale w aplikacji Beta nic nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi