Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Qber
    27 minut temu, gustlik95 napisał:

Ja jeszcze nie mam a telefon nie brandowany mam nadzieje że do końca tego msc będzie bo to zaczyna się robić śmieszne powoli 

To już nie te czasy gdy to czy telefon był brandowany czy z wolnej sprzedaży miało wpływ na aktualizację. Dzisiaj aktualizacje idą prosto od producenta, operator dorzuca tylko swoją osobną paczkę z kilkoma apkami i ekranem ładowania systemu. 

Do końca maja wszyscy powinni już mieć, aktualizacje są rozsyłane falowo, po to aby nie przeciążać serwerów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś słabe te serwery, bo od momentu wrzucenia tej paczki, którą można samemu zainstalować z karty SD, nikt nie dostał aktualizacji OTA. No cóż, czekamy, nie chce mi się konfigurować wszystkiego od nowa na telefonie, dlatego nie instaluję z tej paczki. Chociaż coraz bardziej myslę, że po prostu wycofali tę aktualizacją, i info z supportu niemieckiego było prawdziwą informacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde miałem Samsunga i tam takich kwiatków nie było aktualizacja przeważnie była w ten sam dzień jak  została opublikowana na serwery 

dodana zawartość

1 minutę temu, Tomuś Tomuś napisał:

Czy jest ktoś kto dostał po świętach 9?

Chyba nie bo by na pewno ktoś pisał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę nad zmianą marki. Bo zawsze miałem Huaweie i zawsze to samo. Czeka się na aktualizację 

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tobiak

Na kij czekać. Ja wrzuciłem przez kartę pamięci. Śmiga bardzo ładnie. A że po tradycyjnie odebranej aktualizacji tak czy siak bym czyścił do fabrycznych więc mi to bez różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Tomuś Tomuś napisał:

Myślę nad zmianą marki. Bo zawsze miałem Huaweie i zawsze to samo. Czeka się na aktualizację 

Może nie jesteśmy dobrym rynkiem dla nich. Ale to prawda, miałem P9 wcześniej i też czekałem i czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polski fanpage na Facebooku napisał mi, że aktualizacja jest przewidziana na maj. Ile stron, tyle wersji :Da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi