Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Proszę betę omawiać w oddzielnym wątku. Ten niech pozostanie do dyskusji na temat stabilnych kompilacji EMUI.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

wozzo

I jeszcze taka uwaga dla innych. Jak ktoś korzysta z płatności NFC, niech lepiej się powstrzyma od ręcznej aktualizacji. U mnie płatności działały ok tydzień, potem przestały. Po powrocie wszystko jest w porządku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I jeszcze taka uwaga dla innych. Jak ktoś korzysta z płatności NFC, niech lepiej się powstrzyma od ręcznej aktualizacji. U mnie płatności działały ok tydzień, potem przestały. Po powrocie wszystko jest w porządku
    Umnie działa normalnie płatność NFC specjalne płaciłem nią żeby zobaczyć czy jest okej

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nadal aktualizacji brak do androida 9. Strasznie to dziwne, że nie którzy dostali 24 kwietnia, a dziś mamy 12 maj i u mnie nadal nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, Tomuś Tomuś napisał:

I nadal aktualizacji brak do androida 9. Strasznie to dziwne, że nie którzy dostali 24 kwietnia, a dziś mamy 12 maj i u mnie nadal nie ma 

Ja już dałem sobie spokój z tą aktualizacją jak będzie to będzie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    12 minut temu, Tomuś Tomuś napisał:

takie podejście do aktualizacji mają niestety w huawei`u
    nic na to nie poradzisz, wejdzie jak wylosują Imei z twojego fona :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chrees

Ja sprawdzam, jak mi się przypomni

Wysłane z mojego Mate 20 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0001
    Napisano (edytowane)

tak informacyjnie.... Do tych co mają Antka 9... W 9.1 jest możliwość nagrywania rozmów. Ponieważ mamy teraz 9.0 można ściągnąć dodatkową aplikację która włącza tę funkcję. Na konkurencyjnym portalu był o tym artykuł którego nazwy nie mogę wpisać bo mam krzyżyki, a tu jest link do aplikacji https://www.xda-developers.com/huawei-honor-emui-9-call-recording/

Fajna sprawa.

Edytowane przez 0001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a2er11

Mialem do dzisiaj wersje x.142. Gdzies tu ktos dal rade aby karte sim zmienic na innego opeatora, tak tez zrobilem. Z t-mobile na play i faktycznie sie pojawila od strzalu wersja x.144. 
    Dalej A9 nie widac, ale zawsze jeden krok blizej no i ewidentnie widac ze jest wplyw operatora sieci na to jakie aktualizacje sie pojawiaja. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Jak to wytłumaczyć, skoro to niby czysta paczka poprawek od producenta a nie dodatkowy brand operatora? T-Mobile dostaje od Huawei paczkę, sprawdza czy wszystko działa i dopiero udostępnia partiami lub jednocześnie? Akredytuje? Albo sam pobiera od H i udostępnia i nie za szybko bo jak paczka z błędami to inni dadzą znać zanim ludzie masowo będą zgłaszać awarie w salonach... Tm teoretycznie może przeskoczyć aktualizacje i dać od razu A9. Obawiam się komplikacji bo przekładaniu simek i pchaniu do .144.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

? Albo sam pobiera od H i udostępnia i nie za szybko bo jak paczka z błędami to inni dadzą znać zanim ludzie masowo będą zgłaszać awarie w salonach... Tm teoretycznie może przeskoczyć aktualizacje i dać od razu A9. Obawiam się komplikacji bo przekładaniu simek i pchaniu do .144.

Po pierwsze jaki jest sens zgłaszać tel na gwarancję przez operatora jak oni potrafią przytrzymać sprzęt do 2tyg.

Po drugie.. Soft nie podlega warunkom gwarancji.

Po trzecie kolego mam 144 i nie doświadczyłem jakiś problemów z telefonem, jak Ci spieszno do 9.0.1 instaluj manualnie.

I po problemie

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi