Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś(14.05.2019) na czacie w  aplikacji Hicare dowiedziałem  się,że muszę czekać około miesiąca na aktualizacje do Android 9.0(totalna kpina ze strony Huawei) ,bo aktualizacja jest rozsyłana,nie mogą jej wymusić do momentu zakończenia wysyłania aktualizacji do Android 9.0.Jakiś czas temu jak pytałem na czacie w aplikacji Hicare kiedy dostanę w telefonie aktualizację do Android 9.0,to miała się pojawić do połowy maja,a innym razem jak zapytałem kiedy otrzymam w telefonie aktualizację do Android 9.0 to dostałem informację,że aktualizację w telefonie mam otrzymać do końca maja.Chyba Huawei z aktualizacją do Android 9.0 leci sobie w kulki,bo może aktualizację rozsyłają według numeru IMEI i trzeba czekać,ale ile jeszcze można czekać

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ręcznie aktualizoalem do 162 dziś dostałem 163 i wszystko działa nfc płatność zbliżeniowe też działa. Może spróbować wyczyścić danie w aplikacji płatniczej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0001
    Napisano (edytowane)

ja także kilka dni temu zaktualizowałem z poradnika i wszystko działa bardzo dobrze , a płatności NFC działają z Google pay i.... super ? ps. Nie dostrzegam żadnych problemów.

Edytowane przez 0001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki problem.Po aktualizacji do 9.0 przestały mi wyskakiwać powiadomienia z Google Play Store o dostępności nowych aktualizacji aplikacji.Spotkał się ktoś z czymś takim?.Przy 8 nie było z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Też napisałem do obsługi Huawei i nic nowego mi nie powiedzieli. Jako, że mam telefon z Play, to może to jeszcze potrwać z miesiąc. Jeśli nie otrzymam aktualizacji pomimo skończenia rozsyłania ich, to wtedy mam napisać z prośbą o wymuszenie aktualizacji. Dodam jeszcze, że siędze na marcowych poprawkach bezpieczeństwa. 

Edytowane przez Torguan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz sobie ze mnie za żartowali. Napisali na czacie, że dostanę na koniec czerwca. Chyba będę zaraz aktualizował przez poradnik z forum 

Screenshot_20190515-085609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest aktualizacja z Hi-Care na telefonie aktualizowanym z karty SD

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc sobie jeszcze poczekamy.

58002328c5985eb697b933a04c558c7f.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tmobile(abonament) też cyrki z pobraniem andka 9 przez aktualizacje przez telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem przez Hisuite aktualizować, niestety brak aktualizacji. Tak samo gdy przełożyłem starą kartę sim z T-Mobile.  Najwidoczniej trzeba będzie jeszcze poczekać do końca czerwca, to tylko numerek w informacjach o telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi