Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn numerki? Mi chodzi o aktualizacje z andka 8, na pie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ale zmian jest bardzo niewiele. Dla mnie osobiście, nie ma czego wyczekiwać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wozzo

W razie gdyby ktoś miał problemy na Androidzie Pie, to tutaj zalączam instrukcję z supportu. Mnie już nie dotyczy, wrociłem do oreo.

Uprzejmie informuję, iż problem został zgłoszony do Centrali. Jest to problem na większą skalę i nasi technicy współpracują z firmą Google, by jak najszybciej przywrócić działanie usług NFC. Problem leży po stronie Google i nie dotyczy tylko telefonów Huawei, ale także innych marek.

Na chwilę obecną mogę zaproponować tymczasowe rozwiązanie, które być może rozwiąże problem. Należy odinstalować aktualizację Google Play Services. 
    Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Aplikacje -> Usługi Google Play -> trzy kropki w górnym prawym rogu -> Odinstaluj aktualizację. 

Prosiłabym o informację jeżeli powyższe działania przyniosłyby pozytywny rezultat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś musi być nie tak z aktualizacją do 9. Teraz patrzyłem, to pojawiła się na FF aktualizacja do cofnięcia systemu do 8. Czyli 9 ma wady. Dobrze ze ja nie aktualizowałem z poradnika ręcznie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Tomuś Tomuś napisał:

Coś musi być nie tak z aktualizacją do 9. Teraz patrzyłem, to pojawiła się na FF aktualizacja do cofnięcia systemu do 8. Czyli 9 ma wady. Dobrze ze ja nie aktualizowałem z poradnika ręcznie 

W ustawieniach telefonu w dziale aktualizacja oprogramowania nie ma udostępnionej aktualizacji cofającej do 8 , w HiSuite też nie jest dostępna aktualizacja cofająca.Czyli rozumiem , że błąd w 9 nie jest aż tak krytyczny skoro w tych dwóch wariantach nie ma dostępnej aktualizacji cofającej do 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie cofnąłem aktualizacje do 8 przy pomocy HiSuite bez żadnego problemu. Z androidem 9 wytrzymałem miesiąc ale zaczął mi strasznie zacinać i mulić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    34 minuty temu, szumi085 napisał:

Właśnie cofnąłem aktualizacje do 8 przy pomocy HiSuite bez żadnego problemu. Z androidem 9 wytrzymałem miesiąc ale zaczął mi strasznie zacinać i mulić. 

Po cofnięciu softu do 8 w aktualizacji oprogramowania dalej wyskakuję Tobie dostępna aktualizacja softu do 9 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, arex766 napisał:

Po cofnięciu softu do 8 w aktualizacji oprogramowania dalej wyskakuję Tobie dostępna aktualizacja softu do 9 ?

Nie, nie mam możliwości ponownego zaktualizowania do 9 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, szumi085 napisał:

Nie, nie mam możliwości ponownego zaktualizowania do 9 

To w zasadzie Ci co cofają soft do 8 nie maja pewności czy w przyszłości dostana normalnymi kanałami ( OTA lub HiSuite) poprawiona aktualizacje do 9 ,czy będą musieli ręcznie sobie soft zaktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Przekonamy się o tym z pewnością wkrótce... ?

Edytowane przez szumi085
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi