Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Już masz problem? To co robiłeś z tym telefonem, albo jaką wersję oprogramowania posiadasz? Mało realne jest to, że aplikacja bankowa nie działa Ci na nowym sprzęcie. Na starym P8 Lite który ma zabezpieczenia z lipca 2018, wszystko śmiga.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Już masz problem? To co robiłeś z tym telefonem, albo jaką wersję oprogramowania posiadasz? Mało realne jest to, że aplikacja bankowa nie działa Ci na nowym sprzęcie. Na starym P8 Lite który ma zabezpieczenia z lipca 2018, wszystko śmiga.

Przesiadlem się z p20 lite. Tam działa bez problemu. Telefon jest nie ruszany wyjety z pudełka. Z pewnego źródła. cd87885e976015951bc460e962077603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie miej pretensje do banku który aplikacje wydał, bo jeszcze raz zaznaczam że nie jest to możliwe, żeby aplikacja nie działała przez aktualne zabezpieczenia systemu. Albo coś robiłeś z bootloaderem, albo coś majstrowsłeś innego. Jeśli nie, dzwoń do działu technicznego banku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrnikt

@Rafal560

A Amazon Appstore ?? Ze względu na zabezpieczenia Andka 8 - nie da się nic zainstalować od Amazona. Ciągle pokazuje aby włączyć  niezaufane appki ... ale nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunso
    Godzinę temu, piotr.preuss napisał:

Przesiadlem się z p20 lite. Tam działa bez problemu. Telefon jest nie ruszany wyjety z pudełka. Z pewnego źródła. cd87885e976015951bc460e962077603.jpg

Też tak miałem  z apka bankowa z T-Mobile, pomogło wyczyszczenie danych i aktualizacja poprawek zabezpieczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam juz tego lite,i niestety nie ma aktualizacji do pie..tylko same poprawki zabezpieczen.Teraz jescze przy tej aferze z huawei,cholera wie kiedy bedzie aktualozacja do 9.l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem ponownie do wsparcia Huawei. Aktualizacja i tak była wstrzymana do końca maja? Powinniśmy jeszcze dostać aktualizacje do 9.0 w czerwcu. 

Swoją drogą, płatności NFC dzisiaj też odmówił mi posłuszeństwa (aplikacja mobilna IKO) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi