Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Proszę betę omawiać w oddzielnym wątku. Ten niech pozostanie do dyskusji na temat stabilnych kompilacji EMUI.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Tomek777 napisał:

Mi wymusili tydzień temu jak do nich pisałem. I w ciągu dwóch tygodni mam mieć. Dziwne!!! Jaja sobie robią i tyle. W dodatku sami nie wiedzą nic 

Mi to samo pisali miesiąc temu i do dnia dzisiejszego nie mam, a mieli wymusić, na odczepne tak piszą bo pewnie już mają dość jak każdy do nich pisze i wypytuje, a oni tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia co i kiedy, i piszą co chcą. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrnikt

No to ja powtórzę :)

Osoby obsługujące tego typu infolinie to ZEWNĘTRZNA (zazwyczaj) firma wynajęta do świadczenia usług typu call center. Wiedzą tyle ile im ktoś napisze w mailu / wskazówkach co mają gadać ludziom. Nie należy ZBYTNIO przejmować się informacjami z tego typu żródeł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już nie czekam na aktualizację do Android 9.0,bo w Huawei nie wiedzą kiedy pojawi się na naszych telefonach aktualizacja di Android 9.0,s pytanie o to na czacie HiCare nic konkretnego nie wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od miesiąca ten sam jęk "Gdzie jest moja aktualizacjaaaaas?!!111" Ludzie, nie zaśmiecajcie tego tematu. Proszę. Będzie, to będzie. Nie, wgraj ręcznie. Prawda że proste?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy masz lepszą propozycję, gdzie można pisać "te jęki"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej do Boga podczas modlitwy, albo do świętego Mikołaja na 6 Grudnia. Koniec offtopu.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co ta spina ????.Będzie to będzie,a jak nie to też świat się nie zawali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, Rafal560 napisał:

Najlepiej do Boga podczas modlitwy, albo do świętego Mikołaja na 6 Grudnia. Koniec offtopu.

Właśnie nie koniec i na pewno nie offtopu. Temat nazywa się "Aktualizacje oprogramowania" i wobec niejasnej polityki Huawei co do dystrybucji nowych wersji, natłoku sprzecznych informacji oraz niecierpliwości samych użytkowników te "jęki", na które narzekasz i które każesz kierować do bytów nadprzyrodzonych i niematerialnych właśnie tutaj mają swoje miejsce. Gdyby nie tu - rozlałyby się na resztę forum.

Odbiję piłeczkę - czy wchodzisz do tego tematu pod wpływem gróźb? Chyba nikt Cię nie zmusza do tego, żebyś czytał te "jęki"? Jeśli nie to po prostu omijaj szerokim łukiem topic. Jeśli tak - zadzwoń pod 997 lub 112 i poproś o pomoc z agresorem, który z uporem maniaka każe Ci to wszystko czytać.

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem ręcznie do 162 po tygodniu dostałem aktualizacja do 163. Telefon był w serwisie i gwarancja nie stracona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jageks

Ja dziś tak sobie siedziałem i się nudzilem znalazłem wersję 9.0.1.170c461 a ja mam ogólnie c432 i nwm dlaczego zainstalowała się normalnie co do tego może ktoś zna odp? I update jest identyczny czyli muli system mniej Ramu kijowe zarządzanie system czasem się zawiesza przy mesanger albo innych aplikacjach i spory drain battery na 8.1 andku mogłem na soc siedzieć do 6-9h a na androidzie 9 max 4-5h różnica jest spora to samo robiłem co zawsze i jest masakra czasem 3,20h i nagle bateria ma 20% więc wróciłem do 8.1c432. 

I nwm jak zadziałał mi tamten system 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi