Skocz do zawartości
Mentos150

Aparat pokazuje monit o zajętości aparatu - jak temu zaradzić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z aparatem ,wchodząc w aplikacje aparatu wyskakuje czarny ekran a po chwili komunikat z błędem "aparat jest zajęty"

Błąd tak mnie denerwował ze odesłałem na gwarancje drugi raz ,w serwisie wymienili aparat przedni,tylni ,przyciski boczne i kształtkę samoprzylepną(czymkolwiek ona  jest)

Dzis odebrałem telefon  , przy pierwszej konfiguracji znowu to samo..ten sam błąd 

Oczywiście czyszczenie pamięci z aplikacji aparatu  robiłem dziesiątki raz, tak samo reset telefonu ,i przywrócenie do fabrycznych ( tu czasem efekt jest pozytywne ale może na 5 minut) 

Telefon na najnowszym oryginalnym oprogramowaniu producenta (7.1.1) nigdy nie  próbowałem go rootowac itp

Czytałem podobne posty w których winą obarczali latarkę ,ale nawet nie wszedłem ani razu w tą latarke a aparat błąd wywala.

W aplikacji aparatu ustawiłem Modyfikowanie ostawień systemu na Nie ,ale bez żadnego rezultatu pozytywnego

Jakies porady? nie chce znowu odsyłać do serwisu  i siedzieć tydzień na zastępczym telefonie bo strasznie mnie już drazni 

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi