Skocz do zawartości
Artur35

APARAT N9: zdjęcia, filmy, porównania, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35
    Napisano (edytowane)

Nie wiem co mogło się stać, ale nagle aparat przestał robić dobre zdjęcia nawet w wyśmienitych warunkach oświetleniowych. A zapis video na 4k/30kl.s i 1080/30 kl/s zaczął szarpać. Tak bez powodu. Muszę zdiagnozować o co tu chodzi. Czyżby jakaś aktualizacja wgrała się bez mojej wiedzy?

Pomógł powrót do ustawień fabrycznych.

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bencom

Witam a ja mam pytanko czy na waszych Notkach zdjęcia w ruchu też są cholernie rozmazane to jakaś pomyłka żeby fon za tyle kasy nie umiał zrobić zdjęcia dziecku w ruchu trzeba się naprawdę dobrze naprodukować żeby zrobić nie rozmazane zdjęcie, no chyba że źle pstrykam proszę o poradę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk

S 9 dostało tryb nocny w najnowszej aktualizacji więc my też dostaniemy, ciekawe tylko czy w tym miesiącu. Kombinowali też coś z trybem rozmycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzą słuchy, że dopiero za miesiąc możemy dostać. Ale pożyjemy, zobaczymy. Pytanie tylko, czy będzie znacząca różnica. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Sammobile ktoś pisał, że ma na Note 9 aktualizację z czerwca i trybu nocnego brak, więc na bank w lipcu będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk

Dziś na S8 była też aktualizacja, w info było - poprawa stabilności aparatu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bencom

kurcze wnerwia mnie to że kupując nowszy sprzęt człowiek oczekuje lepszej jakości zaczynałem od note 3 i zawsze było wszystko ok a tu skusiłem się na 9 i zonk z aparatem przy ósemce aparat działał ok a teraz nie mogę dziecku zrobić zdjęcia na huśtawce absurd

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Testowałem "tryb nocny" w S10+, który już od dawna gości na pokładzie tego urządzenia. Na moje potrzeby jest wystarczający. Odnoszę wrażenie, że spisuje się lepiej niż ten z Mate20. 

Zastanawia mnie tylko to, dlaczego Samsung zaczyna implementację tej - w sumie już nieelitarnej funkcji - od starszych modeli. Lepsze urządzenia z segmentu średniego,  także  posiadają już ten tryb, teraz S9, następnie N8 i powolutku, powolutku, może w sierpniu po premierze "dziesiątki" również N9. 

Edytowane przez Artur35
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KaDaSu

Dobry wieczór,

mam poważny problem z aparatem i nie wiem czy nie zwrócić zakupionego telefonu. Otóż mój Note 9 robi wręcz tragiczne zdjęcia z włączoną lampą. Jeśli chodzi o inne funkcje, jest super, aczkolwiek brak możliwości robienia zdjęć nocą skreśla ten telefon. Być może w ustawieniach jest coś nie tak? Wiecie o co może chodzić? 

Załączam zdjęcie z lampą i bez. Łatwo odróżnić. 

20190614_235211.jpg

20190614_235220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiu18

A zrób zdjęcie bez etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi