Skocz do zawartości
RemusLupin

Dioda powiadomień nie świeci na niebiesko

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko - dioda w moim P20 wydaje się znać tylko kolor białawy (przy ładowaniu do 90%) i zielony. Tym ostatnim pulsuje zarówno przy powiadomieniach z Messengera, jak i Facebooka/e-maila/gier itd. - koloru niebieskiego brak. Ten typ tak ma, czy da się coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazuyoshi

U mnie swieci na niebiesko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Sprawdź w aplikacji Light Manager czy Twój telefon może świecić diodą na niebiesko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość fabrycznie bez żadnej dodatkowej aplikacji , zmienić kolor diody LED ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek Fajna apka, dzięki! Chociaż mój telefon dość kapryśnie z nią współpracuje. Odkryłem, że dioda może świecić w wybranych przeze mnie przypadkach na turkusowo, czy nawet różowo, ale z jakiegoś powodu żółć i pomarańcz zastępowane są przez tę przygaszoną biel, jak przy wspomnianym ładowaniu.

Jest też niebieski, to znaczy: moja dioda go obsługuje. Żeby się o tym przekonać, musiałem jednak przypisać ten kolor nieodebranemu połączeniu i zadzwonić do siebie z drugiego telefonu, bo Facebook nic sobie z takiego ustawienia nie robi i wciąż radośnie powiadamia mnie zielenią.

Kilka razy Light Manager przypomniał mi, że niektóre ustawienia powiadomień wymagają grzebania w samych apkach, a nie w LM. Jednak w ustawieniach mobilnego Fejsa nie znalazłem nic na temat diody. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

Do Light Manager wystarczy przyznać możliwość ignorowania optymalizacji baterii, ustawić zarządzanie ręczne (to akurat zalecam ja) i tyle.

W dniu 7.09.2018 o 10:03, Jaszczomp21 napisał:

Jest możliwość fabrycznie bez żadnej dodatkowej aplikacji , zmienić kolor diody LED ?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazuyoshi

U mnie dioda przy zwyklym fb i messengerze na samym początku kilka razy zaświeciła na niebiesko, później już był tylko zielony, ale wczoraj zainstalowałem FB light i dioda znów działa jak należy czyli świeci na niebiesko przy powiadomieniach z fb i wiadomościach ;)

Edytowane przez Kazuyoshi
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi