Skocz do zawartości
piotrzet23

Czy warto się zainteresować? - przedsprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo o dzisiaj startuje przedsprzedaż XZ3. Są dołączane do tego gratisy: Usługa VIP Service, Ochrona Wyświetlacza,darmowy dostęp do gry Call of Duty Standard, możliwy wyłącznie dla klientów , którzy posiadają konsolę PlayStation 4, konto Sony Entertainment Network oraz subskrypcję PlayStation Plus,wcześniejszą dostawę – wszyscy, którzy złożą zamówienie na XZ3 do dnia 23 września 2018 roku, będą uprawnieni do otrzymania produktu przed datą wprowadzenia go do regularnej sprzedaży tj. najpóźniej do dnia 4 października 2018 r. Cena to 3399zł więc taniej niż XZ2

Co wy sądzicie o takich gratisach? I czy w ogóle telefon jest warty zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam xz2 przesiadlem sie z hua p9 i nie narzekam. Interesował mnie tel z jednym aparatem bo te inne wynalazki mnie irytuja a 5 obiektywow w p20 pro to juz przemilcze. Uzywam tel do multimediow filmy muzyka no i rozmowy oczywiscie glownie w roamingu. xz3 rozni sie tylko ekranem z grubsza no i chyba więcej ramu ale nie wiem takze jak ktos nie ma xz2 to polecam to taka lepsza odswierzona xz2 default_smile.png Ja tam nie przepadam za srajfonami szajsungami i innymi jesli chodzi o marki to nokia i motorola ale nie maja dobrych smartfonow takze wzialem xz2 i polecam

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XZ3 ma tyle samo ram co XZ2 czyli 4GB 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up w to Polsce, na inny rynek może być dostępna z 6gb tak jak XZ2, choć tego jeszcze nie wiadomo. Dodam że XZ3 ma w pl być o 200 PLN tańsza na start niż XZ2, więc sądzę że te wszystkie dodatki są jak najbardziej opłacalne, no chyba że się nie jest zainteresowanym gratisami stricte wokół ps4 i do konta PSN 

dodana zawartość

Orange też wprowadza oferte przedsprzedazowa od 24 września, dodaje podstawkę, pada dualshock do ps4 oraz zdajsie etui 

Edytowane przez kris555777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi