Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1
    Napisano (edytowane)

W tym wątku można dyskutować na tematy związane z Galaxy Watchem, oczywiście sprawy takie jak ochrona ekranu, bateria mają osobne tematy, więc tego typu sprawy proszą zamieszczać w nich, podobnie wszelkie problemy techniczne, umieszczać należy w osobnych tematach.

Edytowane przez spec-naz1
    korekta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś już uważnie przyjrzał się aplikacji mierzącej fazy snu ? Ustawiłem sobie cel 22:30 -5:30, następnie zweryfikowałem sen za poprzednie 4 dni. Wychodzą totalne bzdury. Zegarek pokazuje mi, że np. dzisiaj obudziłem się o 5:30, gdy wstałem o 4:10 i mało tego z poziomu zegarka włączyłem i zrobiłem 4 krótkie treningi brzuszki pajacyki itd. Co gorsze nie mogę nawet ręcznie wprowadzić długości snu, ponieważ pojawia się komunikat "faza snu dla tego przedziału czasu została  już zarejestrowana" jakiś masakryczny błąd, mam nadzieję że to szybko zaktualizują a Wy sprawdzaliście ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś już uważnie przyjrzał się aplikacji mierzącej fazy snu ? Ustawiłem sobie cel 22:30 -5:30, następnie zweryfikowałem sen za poprzednie 4 dni. Wychodzą totalne bzdury. Zegarek pokazuje mi, że np. dzisiaj obudziłem się o 5:30, gdy wstałem o 4:10 i mało tego z poziomu zegarka włączyłem i zrobiłem 4 krótkie treningi brzuszki pajacyki itd. Co gorsze nie mogę nawet ręcznie wprowadzić długości snu, ponieważ pojawia się komunikat "faza snu dla tego przedziału czasu została  już zarejestrowana" jakiś masakryczny błąd, mam nadzieję że to szybko zaktualizują a Wy sprawdzaliście ?
    U mnie sie zgadza i to bym powiedzial dokladnie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tren90
    3 godziny temu, Adam Te napisał:

Poprawią to jak to zgłosisz. Jednak zanim to zrobisz sprawdź wszystko dobrze. Może zrestartuj zegarek. U mnie jak na razie sen działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam brak problemu z aplikacja sen. 

Korzystajac z okazji, jak długo w ciągu nocy macie „głęboki sen” ?  O mnie to pomiędzy 0 a 30 min w ciągu nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam przeważnie 0, jeden raz miałem 8 minut w 1h snu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co okazuje się, że był to jednorazowy przypadek, ale będę się dalej temu przyglądał dzisiaj sen policzony bardzo dokładnie. Nawet wczorajsza godzinna drzemka została odnotowana, czego np. Garmin nie potrafił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą, jak długo Wam się ładuje zegarek od np. 15% do 100%?

Moim zdaniem czas ładowania jest bardzo długi, bo ponad 2 godziny od 15 do 100% (46mm). Gdyby tylko dopracowali ładowanie, aby zegarek ładował szybciej, to był by o wiele bardziej praktyczny moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi