Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

kilbos
    Napisano (edytowane)

Użytkownicy samsungowego zegarka, od tygodnia zastanawiam się nad zakupem smartwatcha. Najpierw byłem napalony na watcha od Samsunga później przeczytałem że są problemy z pomiarem tętna przy bieganiu, że spotify przerywa i się zdystansowałem. Brałem pod uwagę zakup kilku innych, między innymi ticwatcha, różne garminy, Huawei itd., i jest sobota i znowu jestem w punkcie wyjścia i w koszyku mam już wsadzonego galaxy watcha

Pomyślałem że zadam pytanie które mi pomoże w podjęciu decyzji...

Czy zakupiłbyś/zakupiłabyś jeszcze raz galaxy watcha?

Chcę ten zegarek ponieważ świetnie wygląda ale chcę go również wykorzystać do treningów biegowych z użyciem gps pomiarem tętna oraz słuchaniem muzyki przez bluetooth. Warto?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kilbos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Tak. Nie ma żadnej innej ciekawej alternatywy na ten moment. Sam szukałem czegoś innego przed zakupem i po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

Miałem Watcha i z powrotem wróciłem do Gear S3 i jego polecam -> lepiej/prawidłowo działają czujniki - a dodatkowo jak po roku Ci się trochę poobija to możesz wysłać do serwisu pod pretekstem stukającego bezela to Ci wymienia prawie cały zegarek gratis i będzie jak nowy - taki trik przechodzi tylko w przypadku gear s3 -> poza tym dla mnie gear s3 wygląda lepiej niż galaxy watch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kilbos

@kozo też myśałem o S3 tylko na plus watcha przemawia bateria.... Czy jego oprogramowanie S3 jest identyczne jak dla watcha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    [mention=245368]kozo[/mention] też myśałem o S3 tylko na plus watcha przemawia bateria.... Czy jego oprogramowanie S3 jest identyczne jak dla watcha?
    Teraz gear dostał aktualizację do tizena 4.0 i teraz ma ten sam soft co watch. Dodatkowo geara spokojnie kupisz za 850 zł z oficjalnej, polskiej dystrybucji

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kilbos

@kozo na amazonie jest za niecałe 750zł. To że działają w nim wszystkie sensory (w odróżnieniu od watcha)  jest bardzo ważne bo nie wyobrażam sobie szwankującego pulsometru lub gps'u podczas treningu, a z tego co pisałeś takie sytuacje się nie zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    [mention=245368]kozo[/mention] na amazonie jest za niecałe 750zł. To że działają w nim wszystkie sensory (w odróżnieniu od watcha)  jest bardzo ważne bo nie wyobrażam sobie szwankującego pulsometru lub gps'u podczas treningu, a z tego co pisałeś takie sytuacje się nie zdarzają.
    Dokładnie - zdarza się non-stop - przeskocz sobie tutaj na forum watcha, jest odpowiedni wątek to sobie poczytaj do poduszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s6_edge

Ja uzywalem watcha od pazdziernika i nie mialem zadnego problemu z jakimikolwiek sensorami czy funkcjami a dodatkowo swietnie wyglada.
    Kupilbym ponownie, powiem wiecej tak zrobilem. Sprzedalem go 3 tygodnie temu bo potrzebowalwm kasy a wczoraj nabylem ponownie zaplombowana sztuke ;)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo
    Ja uzywalem watcha od pazdziernika i nie mialem zadnego problemu z jakimikolwiek sensorami czy funkcjami a dodatkowo swietnie wyglada.

Kupilbym ponownie, powiem wiecej tak zrobilem. Sprzedalem go 3 tygodnie temu bo potrzebowalwm kasy a wczoraj nabylem ponownie zaplombowana sztuke default_wink.png

Jeżeli Ci wszystko dobrze działało to wg znawców z forum to znaczy, że nie używałeś go "profesjonalnie" default_wink.png źle zlicza piętra, cały czas przerywa pomiary tętna, co chwilę podaje inną wysokość miejsca w którym jesteś bez ruchu cały czas, a serwisy nie wiedzą co z tym zrobić. p.s Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s6_edge
    Jeżeli Ci wszystko dobrze działało to wg znawców z forum to znaczy, że nie używałeś go "profesjonalnie" default_wink.png źle zlicza piętra, cały czas przerywa pomiary tętna, co chwilę podaje inną wysokość miejsca w którym jesteś bez ruchu cały czas, a serwisy nie wiedzą co z tym zrobić.

Nie bede sie klocil, uzywalem go podczas biegania i nie zauwazylem objawow o ktorych wspominasz. Moze to kwestia danej sztuki ? Uzywalem kiedys tez Geara 2 ale watch jest duzo ladniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi