Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

kilbos

@s6_edge a biegasz z nim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
s6_edge
[mention=431074]s6_edge[/mention] a biegasz z nim?
Tak przeciez napisalem ze uzywalem go podczas biegania ta poprzednia sztuke. Z tym ktory nabylem wczoraj jeszcze nie biegalem, zobaczymy jak bedzie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kilbos

@s6_edge widocznie pisaliśmy równocześnie posta i nie widziałem że już dodałeś odpowiedz.

To pobiegaj jeszcze dzisiaj 😋 

Z drugiej strony jak będzie watch szwankował to po trzech naprawach nowa sztuka i na sprzedaż ewentualnie.

Zegarek kupiony w Niemczech może być serwisowany w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cinekk

Ja mam Watcha od 3 tygodni. Wcześniej Amazfit Stratosa rok. Rzeczywiście jest zrywanie pomiaru tętna ale jak się pasek zacisnie to jest w miarę ok. Tak czy inaczej tętno lepiej zalicza GW niż Stratos. Mam też watch active tymczasowo. Dziś robiłem pajacyki z GW i GWA na drugiej ręce. Wniosek jest taki, że czujnik tętna już tak nie zrywa w GWA,sam czujnik jest większy niż w GW, może dlatego. Ale GWA jest jak młodszy brat GW, okrojony z głośnika, bateria 1 dzień. Także zostaję z GW. A i piętra obydwa dziś zliczyły prawidłowo. Sen - GW zaliczył głębokiego kilka minut a GWA kilkadziesiąt. Znów czujnik tętna się kłania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gunnar
W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎24 o 04:03, kozo napisał:

Miałem Watcha i z powrotem wróciłem do Gear S3 i jego polecam -> a dodatkowo jak po roku Ci się trochę poobija to możesz wysłać do serwisu pod pretekstem stukającego bezela to Ci wymienia prawie cały zegarek gratis i będzie jak nowy - taki trik przechodzi tylko w przypadku gear s3

Bzdury piszesz. Żaden serwis Ci teraz nie wymieni prawie całego zegarka na stukający bezel, który nie jest usterką tylko cechą produktu. Sprawdzone.

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎24 o 12:01, kilbos napisał:

Zegarek kupiony w Niemczech może być serwisowany w Polsce?

Jeśli masz dowód zakupu - może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Gunnar napisał:

Bzdury piszesz. Żaden serwis Ci teraz nie wymieni prawie całego zegarka na stukający bezel, który nie jest usterką tylko cechą produktu. Sprawdzone.

Jeśli masz dowód zakupu - może.

co do wymiany (z powodu pierścienia) połowy zegarka, to niestety Ty się mylisz. Jakiś rok temu (jak jeszcze miałem Gear S3) oddałem do serwisu i wymienili wszystko poza płytą :) a powodem był stukający pierścień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gunnar

Napisałem "teraz", a nie "rok temu". Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Gunnar napisał:

Napisałem "teraz", a nie "rok temu". Czytaj ze zrozumieniem.

jak rozumiem wysyłałeś i sprawdziłeś to teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nuanda

Dziś aktywowałem esim w Orange love. Jeśli info jest stare to sorki trochę zarobiony jestem, A przydatny temat został gdzieś przeniesiony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie takie stare, bo dopiero od 7.04 jest taka możliwość.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi