Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

iMoCks

Tak. Zdejmuje go tylko do kąpieli.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Co w tym dziwnego?Nie czuje go w ogóle na reku - nosiłem większe i cięższe zegarki typu u-boot - które bardzo polecam chcącym poczuć zegarek na nadgarstku. ;) 

Edytowane przez iMoCks
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

Trochę się zdziwiłem, bo mi zegarek przeszkadza, podczas wykonywania niektórych czynności, a podczas snu boję się, że zarysuje go o ścianę.

Gear Fit 2 moim zdaniem jest bardziej komfortowy.

Kiedyś miałem G-Shocka i też nie nosiłem go 24, bo mi przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iMoCks

Ja zegarek kupuję albo do kolekcji albo do noszenia. 
Gear watch jest w tej drugiej kategorii. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aneroid

Może nie ten dział, przepraszam.

Pojawiła się aktualizacja Galaxy Wearable - wnosi coś ciekawego I nowego?

Edytowane przez aneroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bani42

A to ciekawe , bo już się pojawiła jakieś 2 tygodnie temu , ta??708fe1727e40af2eee2b291ad0a9da00.jpg

dodana zawartość

Więc dzisiaj po powrocie watcha wykonałem pierwszy trening , no i o dziwo dystans zmierzony +- idealnie  7 km przebiegnięte na sport trackerze zegarek wskazał 7 . 2 , tylko raz poprosił o poprawienie zegarka na nadgarstku , serwis napisał że nic nie zrobił i że zegarek jest sprawny  1.samsung_1f0cf.png tylko co robił 7 dni w serwisie . ???? Jeśli będzie działał tak jak dzisiaj to jest git  , tętno podczas biegu wskazywał 142 średnio przy biegu 10 km/h i wyżej wraz ze zwiększeniem szybkości max 160 . Zobaczymy co będzie dalej . W zegarku mam wyłączone wykrywanie treningów wszystkich oprócz rwer i jogging .... 

Został jeszcze tylko jeden mały błędzik , jedna z tarcz to sterowanie muzyką  ,  i działa pauza i start ale z dużym opóźnieniem , często po pauzie gdy chcę wrócić do odtwarzanego utworu zegarek się zawiesza .... może ktoś to sprawdzić ??? Użytkuję z samsungiem Galaxy S 9 + oryginalne słuchawki AKG .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

@bani42 Może mieli dużo urządzeń w serwisie i dlatego tyle czekałeś.
Nie przywrócili ci go do ustawień fabrycznych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bani42

Do ustawień fabrycznych przywracają zawsze , zresztą sam to robiłem też 4 razy przed oddaniem w ciągu 2 tygodni

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aneroid

@bani42 Odnosząc się do tej aktłalizacji to Masz rację. Po kupnie i uruchomieniu zegarka otrzymałem aktłalizację i wszystko poszło super, dzisiaj pojawiła się informacja o nowej wersji i konieczności aktłalizacji. Dlatego pojawił się mój post, po zrobieniu aktłalizacji w cyferkach wersji nic się nie zmieniło pojawiło się tylko info że mam najnowszą wersję. Powiem szczerze że tego nie rozumiem.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

U mnie też wczoraj była jakaś aktualizacja podczas uruchamiania aplikacji "Galaxy wearable", ale nimi się nie przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
masi0

Czy warto kupić ten zegarek? Kiedyś miałem S3 i pożegnałem się z nim bo wariował czasami czujnik tętna w czasie biegania. Poprawili ten problem?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi