Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna smart watcha. Zastanawiam się między s3 frontier a galaxy watch. Kwestia która najbardziej mnie interesuje oprócz parametrów to czas pracy na baterii.

Oczywiście wiem ze to zależy od używania ale czy komuś faktycznie udało się w przypadku s3 frontiera 3-4 dni a w przypadku galaxy watch do 7 dni ? Przynajmniej takie informacje podaje producent.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy Watch mam od 3 dni, wczoraj ładowałem do pelna okolo godziny 15(SOBOTA) dzisiaj jest godzina 11:30(NIEDZIELA) i juz nie mam 20% baterii, aplikacja na telefonie pokazuje że zegarek wytrzyma na baterii jeszcze 2dni i 16godzin. Co do S3 Frontier który ma 2 razy mniejsza baterię myślę że trzeba zegarek ładować codziennie wieczorem, przynajmniej tak mi sie wydaje. Co do działania Galaxy Watch-a 7 dni ? to chyba wszystko w zegarku powyłączane i pokazuje samą godzinę to może tyle czasy by wytrzymał chociaż i w to wątpie. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niestety największy ból tych zegarków. Mi Galaxy Watch, z oczywiście włączonymi powiadomieniami i pulsem 24h wytrzymuje max. 2 dni

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@maja198958 @andi4444 Która wersja 42 czy 46 mm??

Na wersji 46mm średnio 4dni i 15 godzin, zależy od tarczym, bo miałem i wyniki ponad 5 dni z włączonym pomiarem pulsu na stałe, pomiarem REM, Wi-Fi Automat, AOD wył i GPS wył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

46mm, wifi automat, gps wylaczony, pomiar pulsu cykliczny (chyba co 10 min) chyba ze tu chodzi o opcje snu :D AOD wylaczone 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 22.08.2019 o 19:34, S5Fan napisał:

@lipczak ad1 Z tego co pamiętam wystarczy w menu ustawienia/aplikacje/uprawnienia/samsung healt/ wyłącz wszystko (powinno wystarczyć)

ad2 Ten tryb umożliwia Ci zobaczyć zawartość wyświetlacza w pełnym słońcu. Nie da się go wyłączyć. Powinno to działać w pełni automatycznie. U mnie ten tryb nie działa więc jesteś szczęściarzem ;)

ad3  To teoria.. ja się nie spotkałem ale poszukaj na forum może ktoś narzekał

Powyłączałem wszystko, zobaczymy co wyjdzie z tego :D

Kolejne pytania, zdjecie w telefonie wygląda idealnie, na zegarku natomiast strasznie nie wyraźne jak się je przerzuci, jakieś rozwiązania?

Dlaczego SMS'y się nie przeniosły na zegarek?

Oraz jest jakaś fajna aplikacja do czytania plików tekstowych na zegarek?

Edytowane przez lipczak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy używa ktoś może etui spigen liquid air razem z pierścieniem ringke na bezel? Chodzi mi o to czy wszystko działa płynnie czy jednak pierścień będzie ocierał o etui..

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam, ale myślę że na bank będzie góra i dół leżała na pierścieniu. Etui nachodzi na połowę szerokości pierśnienia. Guma będzie odstawała i będzie lipnie wyglądało. Ale jak kupisz to zrób fotki i wrzuć, sam jestem ciekawy jak będzie wyglądało. Fajna "guma" , nawet nie wiedziałem że spingen ma takie gumki na zegarek :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    Napisano (edytowane)
    15 godzin temu, lipczak napisał:

Dlaczego SMS'y się nie przeniosły na zegarek?

Nie odkryłem jaki jest algorytm synchronizacji wiadomości . Samsung też mi nie był w stanie odpowiedzieć

Ja w tej chwili mam tylko dostęp do tych które przyszły po ostatnim przywróceniu. Czyli nic wcześniej nie mogę zobaczyć

Edytowane przez S5Fan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SMS odczytane są w WIADOMOŚCIach i w każdej chwili możesz odpisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi