Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

benkas

Nie kupuję zegarka, telefonu itp. dla innych. Kupuje dla siebie, nie mam potrzeby się tym chwalić. Opcja z włączaniem się wyświetlacza w momencie obrotu nadgarstka super sprawa. A przy okazji oszczędzam baterię.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafii

Co kto woli, dla mnie zegarek to jedyna biżuteria jaka noszą faceci, wiec dla mnie musi wyglądać. Gdyby nie musiał wyglądać to kupiłbym Apple Watch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    5 godzin temu, Grafii napisał:

to jedyna biżuteria jaka noszą faceci, wiec dla mnie musi wyglądać.

Wydawało mi się że mężczyźni nie noszą biżuterii :)

Jak chcesz żeby wszyscy zwracali uwagę na zegarek to raczej kup sobie jakiegoś eleganckiego Tissot, Omegę, Heuera itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Jeżeli już mówimy w kontekście męskiej biżuterii to smartwatch nią nie jest. Przynajmniej w ramach kanonów klasycznej elegancji powinien to być porządny zegarek mechaniczny, ostatecznie kwarc. Żadna plastikowa tandeta.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@topoll Przecież Galaxy watch jest wykonany z "amelinium" łącznie z pierścieniem, jedynym elementem plastikowym jest dolna pokrywa, której za bardzo nie widać. Gumowy pasek nie pasuje tutaj do elegancji, ale zawsze można wymienić na skórzany, lub bransoletę metalową.

Dużo bardziej elegancki był dla mnie poprzednik w wersji Classic. Tam mieliśmy już skórzany pasek dobrej jakości oraz całość miała większą spójność kolorystyczną, bezel był w kolorze koperty, nie tak jak ma to miejsce w watchu. Tak więc wizualnie bardziej podobał mi się S3, jednak watch jest bardziej uniwersalny pod tym względem, sam nie wiem co lepsze.

Dlatego nie zgodzę się do końca z fragmentem o plastikowych smartwatchach, pomijając oczywiście te, które są naprawdę plastikowe;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Z konieczności pisałem dość ogólnie. Generalnie smartwatche nie są eleganckim dodatkiem do stroju jak dobry szwajcarski automat. Do formalnego ubioru w żaden sposób nie pasują. Do codziennego ubioru, tak, mogą być - dla korpomenedżera średniego szczebla.

Inna kwestia, iż mało który smartwatch nie wygląda jak plastikowa zabawka, ale są takie, jak choćby przywołany przez Ciebie Classic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OnlyPr0
    Godzinę temu, topoll napisał:

Z konieczności pisałem dość ogólnie. Generalnie smartwatche nie są eleganckim dodatkiem do stroju jak dobry szwajcarski automat. Do formalnego ubioru w żaden sposób nie pasują. Do codziennego ubioru, tak, mogą być - dla korpomenedżera średniego szczebla.

Inna kwestia, iż mało który smartwatch nie wygląda jak plastikowa zabawka, ale są takie, jak choćby przywołany przez Ciebie Classic.

Nie każdy zarządza wielkim korpo. Jak Cię stać na zegarek od Rolexa za 100 tysięcy to przecież nikt Ci nie broni kupić. Według mnie Galaxy Watch jest uniwersalny i pasuje do większości strojów. Do tego można zmienić pasek, np. na skórzany. 

Edytowane przez OnlyPr0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z innej beczki. Czy Wam też się zdarza, że GW naliczy kroki podczas jazdy samochodem? Kilka razy to zauważyłem, że np. po godzinnej drodze samochodem naliczyło mi z 40 kroków, a czasem 80, 50 itd...
    Da się to jakoś ogarnąć, czy tak jest i koniec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Nie każdy zarządza wielkim korpo. Jak Cię stać na zegarek od Rolexa za 100 tysięcy to przecież nikt Ci nie broni kupić. Według mnie Galaxy Watch jest uniwersalny i pasuje do większości strojów. Do tego można zmienić pasek, np. na skórzany. 
    Ale nie pasuje do formalnego stroju, do którego może pasować choćby Maurice Lacroix za 2-3 tysiące, nie mówiąc o Omedze za 10. Rolex nie jest elegancki tylko nowobogacki. Pomijam Vacheron Constantin czy tym podobne zegarki, bo to już zupełnie inna półka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, co prawda to Huawei Watch GT Active ale nawet z gumowym paskiem prezentuje się nienajgorzej a603f61092ca1d2143158c4008fae49e.jpg

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi