Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

topoll

Jak na smartwatcha jest ładny.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś pomyślał - tak jak ja - że te wszystkie posty o usterkach różnych czujników to mała wpadka samsunga na początku produkcji i teraz na pewno jest już dobrze, to uprzedzam: cały czas produkują szajs. Wczoraj padł barometr z wysokościomierzem i zegarek przestał liczyć piętra:( Stało się to po miesiącu bezproblemowego użytkowania.  Galaxy Watch 42 bez LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafii

Moj ma 11 m-c, liczy piętra aż na wyrost. Wystarczy 10min spaceru i jest już 40 pieter. Od początku nie nastawiałem się ze to będzie wyczynowy smartwatch, tylko zegarek z powiadomieniami i taki jest. Tak czy siak będę reklamował.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój od poniedziałku oszalał ponownie 70 pięter, wtorek 26 i sroda 17 w czwartek go przemylem dokladnie. Do dzisiaj wydaje sie zaliczać pietra, wysokość i barometr normalnie. Kupiony w marcu pod koniec czerwca juz był na serwisie bo fixowały czujniki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drek101
    W dniu 1.09.2019 o 13:41, przemogronn napisał:

Jakby ktoś pomyślał - tak jak ja - że te wszystkie posty o usterkach różnych czujników to mała wpadka samsunga na początku produkcji i teraz na pewno jest już dobrze, to uprzedzam: cały czas produkują szajs. Wczoraj padł barometr z wysokościomierzem i zegarek przestał liczyć piętra:( Stało się to po miesiącu bezproblemowego użytkowania.  Galaxy Watch 42 bez LTE.

U mnie padł po 11 mc i od tygodnia jest w serwisie, myślę że w tym tygodniu wróci i postanowiłem go sprzedać. Kupuje Garmina. Szkoda że tak kończy się moja przygoda z Watchem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda będzie jak będzie taki awaryjny. Co prawda kupiłem go głównie ze względu na wygląd i powiadomienia i te wymagania nadal spełnia. Jednak po miesiącu używania nawet mi się spodobało to liczenie pięter i o dziwo działało to nad wyraz dokładnie i przywykłem. Zobaczymy, póki co pojechał do CTDI. Zobaczymy jak długo będzie działał po naprawie. 

@drek101 jakiego Garmina kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś polecam jakąś przeglądarkę do netu na S amsung galaxy smartwatch LTE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@znajomy2000 Sasmung internet jest, ale wolałbym chyba uderzyć głową w ścianę, niż próbować przeglądać internet na takim ekranie;)

Edytowane przez spec-naz1
    • Lubię to! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drek101

Zegarek wrócił z serwisu bardzo szybko po 9 dniach. Wymienili płytę główną i baterie. Na razie wyszło działa prawidłowo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, drek101 napisał:

Zegarek wrócił z serwisu bardzo szybko po 9 dniach. Wymienili płytę główną i baterie. Na razie wyszło działa prawidłowo. 

Ha, ha. Szybko? Mojego zabrał kurier w poniedziałek rano i dzisiaj dostałem naprawiony:) Wymieniona płyta główna i elementy obudowy. CTDI mnie zawstydza ostatnio. Telefon też mi w parę dni ogarnęli:) Widać wszystko zależy od usterki i od tego jak się wszystko ułoży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi