Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

malpek
    15 godzin temu, Mushasi napisał:

Mam tak samo czas ustawiony na 10s a gaśnie po 5. Opuszczenie ręki wygasza ekran.

1 godzinę temu, GrubyNoodles napisał:

Normalne zachowanie zegarka aby oszczędzać energię. Zegarek wykorzystuje akcelerometr aby wykryć ruch ręki i gasi ekran żeby nie drenować baterii. Nie ma się czym martwić. :)

OK. Dzięki za odpowiedź. Też mi się tak wydawało, że to normalne zachowanie ale chciałem się upewnić. Ale z drugiej strony jest to moim zdaniem coś skopane mimo wszystko. O ile wygaszenie po opuszczeniu reki w dół ma sens, to gaszenie ekranu przy podniesionym do góry zegarku jest bugiem. Czym się różni wybudzenie bezelem czy przyciskiem od nadgarstka? To takie trochę na wyrost ze strony szajsunga, że wie lepiej co chce zrobić z moim zegarkiem, że jak ręką to tak na chwilę chcę pocieszyć oko a jak inaczej to chce podziwiać ich dzieło dłużej. Chore. To samo jest z AOD kij ich to obchodzi czy noszę zegarek czy nie jeśli ustawiłem to ma świecić i koniec - nie ważne czy na ręce czy na stole. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,,

Rozumiem, ze zegarek ma slaby zasieg anteny.

Wszelkie funkcje treningowe sa mi w nim zbedne, do biegow ultra uzywam prawdziwych zegarkow sportowych + malego telefonu (ktory zniszczylem).

Z tym zasiegiem moze byc problem, nad mozem i w gorach zasieg i tak jest graniczny.

Tak, pomogles. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerus
    Witajcie,
    Mam pytanie do tych osób, które używają Galaxy Watch LTE w Orange do połączeń telefonicznych (do praktyków używających zegarka w tej konfiguracji, nie teoretyków).
    Zastanawiam się nad zakupem tego zegarka - potrzebuję wyłącznie dwóch funkcjonalności:
    - wodoodporonści
    - możliwości wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych z poziomu zegarka, BEZ obecności smartfona oraz BEZ posiadania innego urządzenia w Orange.
    Zegarek ma służyć jako telefon ratunkowy do sportów wodnych na morzu lub biegów górskich w odosobnionych terenach. Nie oczekuję od zegarka żadnych innych funkcjonalności, typu pomiary sportowe itp., poza wymienionymi dwoma.
    Problem brzmi:
    Czy zegarek da się w Orange skonfigurować jako działąjący w oparciu o eSIM, ale NIE jako Ekstra eSIM? Innymi słowy: czy zegarek może działać jako jedyny sprzęt na koncie głównym Orange, bez drugiego urządzenia (snmartfona) na tym samym numerze? Salon Orange Wwa Gmok oraz infolinia Orange twierdzą, że nie da się. Na swojej stronie Orange zamieszcza specyfikację produktu z opisem "dedykowany do usługi Ekstra eSIM" i na to powołuje się infolinia. Moim zdaniem to bez sensu, ale może tak jest. Stąd pytanie:
    czy ktoś z Was używa w polskim Orange tego zegarka jako jedynego urządzenia na numerze, czyli wykorzystując wyłącznie eSIM, ale BEZ wykorzystania Ekstra eSIM?
    Proszę o informację od użytkowników.
    Dziękuję.
    Mi Panna w Orange przez pomyłkę odpaliła najpierw jako eSim, a jak zwróciłem uwagę usunęła i uruchomiła ekstra eSim.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Czy ktoś reklamował pasek ??? Z 2 dziurek zrobiła się jedna...??? Zegarek na gwarancji

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Na 99% nie uznają tego, w sumie sam pasek wątpię, aby podlegał jakiejkolwiek gwarancji, tym bardziej że się zużywa w codziennej eksploatacji i pewnie taka będzie argumentacja.

Swoją drogą to ta guma jest dość mocna, więc trochę siły trzeba w to włożyć, aby zrobić coś takiego:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

No niekoniecznie , zalecenia do prawidłowego działania pulsometru było ściskanie paska na max .... Ale w t.... ich mam , założyłem krótki i też leży , nawet mniej odstaje , a łapkę mam sporą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid

Pasek podlega też gwarancji 24 miesięcznej, uznanie lub nie zależy od serwisu i siły argumentacji,

najgorszą rzeczą w tym wszystkim jest to że serwis musi to zobaczyć na własne oczy.

Ja też mam problem z paskiem i żeby to załatwić musiałbym wysłać lub jechać do nich, a na tę chwilę nie bardzo mi to pasuję.

Informacje te mam od Samsunga...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Można wysłać sam pasek??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jutro idę że swoim do serwisu w Lublinie. Nie da się rozmawiać przez zegarek strasznie charczy głośnik jak przycisze go do 4 można rozmawiać ale wtedy jest za cicho.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid
    Godzinę temu, bani42 napisał:

Można wysłać sam pasek??

Najlepiej skontaktuj się z C T D I , i pogadaj z nimi, tam są wysyłane zegarki ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi