Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, ja mam od stycznia 46mm LTE i jak dotąd petarda

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem mega zadowolony czytając na forum co ludzie z nim mają. Od jakiegoś czasu niemal wszystkie wskazania są błędne. Bez względu czy go noszę czy leży dowolnie wskazuje różne wartości wysokości tętna czy ciśnienia. Zanim wstanę i założę zegarek to mam nachodzone kilkaset kroków i kilkadziesiąt pięter. A zegarek w nocy leży i odpoczywa. Niestety żadne resety nie pomagają. Trochę jestem zły że musiałem dołączyć do grona niezadowolonych właścicieli. Niestety nie mam na oku nic podobnego jakościowo i cenowo do tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddaj na serwis albo rękojmie. Jak nie działa to niech oni się martwią. Ty wydałeś kasę i ma działać.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan
    3 godziny temu, panaceum1 napisał:

Byłem mega zadowolony czytając na forum co ludzie z nim mają. Od jakiegoś czasu niemal wszystkie wskazania są błędne. Bez względu czy go noszę czy leży dowolnie wskazuje różne wartości wysokości tętna czy ciśnienia. Zanim wstanę i założę zegarek to mam nachodzone kilkaset kroków i kilkadziesiąt pięter. A zegarek w nocy leży i odpoczywa. Niestety żadne resety nie pomagają. Trochę jestem zły że musiałem dołączyć do grona niezadowolonych właścicieli. Niestety nie mam na oku nic podobnego jakościowo i cenowo do tego zegarka. 

Nie marudź tylko oddawaj do serwisu. Ja po naprawie (z innego powodu) mam nową obudowę nowy jaśniejszy wyświetlacz ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Nie polecam GW nikomu, samsung nigdy się nie przyzna że wpuścił badziew, mój był 4 razy serwisowany i nadal się zawiesza , źle wskazuje wysokość w czasie treningu, zrywa tętno podczas biegu. Teraz trafił na rękojmie mam go dość , kupiłem Watch Active 2 i problemy znikły , wszystkie . W GW przestał działać przycisk wstecz , pasek pękł od ciągłego dociągania żeby podczas biegu mierzył tętno . Nikomu go nie polecam . Chyba że jako zabawkę smart, wskazująca czas..

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Active 2 ma dużo nowsze oprogramowanie, dlatego jak ktoś kupił tak jak np. ja GW z softem z października 2018 i nie aktualizował, to nie dziw się, że działa lipnie.
    Ja swój niedawno zaktualizowałem samemu wygrywając soft i sobie chwalę.
    Nie wiem jak tam kroki i inne tego typu bajery, ale puls mierzy właściwie. Opisywalem gdzieś tu na forum mierzenie pulsu razem z profesjonalnym ciśnieniomierzem lekarskim, wszystko kwestia wyczucia swojego zegarka i miejsca pomiaru na ręce. Bo zakładając byle jak i byle gdzie, to faktycznie wskazuję totalne bzdury..
    Przyciski fizyczne i pasek też bez problemu.
    Ani razu mi się zawiesił.
    Mam wersję z LTE, także to też inna bajka jak zwykły GW bez LTE..
    Dodam jeszcze, że żona posiada Active i też ani razu nie narzekała, choć przyznam, że bajerów sportowych używa sporadycznie.

TT | S10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

A przebiegłeś kiedyś 10 km z zegarkiem ...??? Jak nie -wypróbuj podczas treningu , jak będzie git znaczy się zaistniał cud , jeden zegarek który jest bez wad. WA2 różni się także hardware .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Nie, bo wykorzystuje do innych celów (pulsometr, wysokosciomierz, odbiór powiadomień, dzwonienie w nagłych przypadkach, barometr, no i zegarek) i jak dla mnie krokomierz jest wręcz zbędny

I nie jest to jedyny zegarek, który działa, bo cofnij się choćby np. do postu 320, 321..

Zresztą, kiedyś jak będę miał Active 3, to też napiszę, że GW i Active 2 to bee..

TT | S10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Czyli to co napisałem ... nadaje się tylko do innych celów , wszystkich oprócz sportowych.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Watch to bubel pod względem pomiarów w celach sportowych, gear s3 sobie zdecydowanie lepiej radził, pomiary które otrzymujemy na watchu maja czasami ogromne przełamania, zresztą zagraniczne fora pękają od tego wpisów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi