Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Grafii

Używam codziennie od samego początku tylko z AOD I nie widzę żadnych wypaleń. Kupiony w przedpremierze z gratisową ładowarką DUO.

Ja używam z iPhone i jak zerwie połączenie z Bluetooth (odejdę za daleko) to po powrocie łączy się sam ponownie. Niestety aplikacje GW na telefonie muszę co ok 1-2 dni restartowac, najlepiej rano bo inaczej w ogóle się nie łączy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Najlepsza decyzja w tym roku? Sprzedanie Watcha i kupienie Active 2. W końcu podczas moich biegów mam że sobą urządzenie które mierzy puls jak w Polarze. Wow. Nareszcie nie muszę wyklinać. I patrzeć na znak zapytania zamiast pomiaru pulsu jak na Watchu 46 mm. Wygląd to jedno - design wiadomo robi swoje, ale wolę mieć bardziej grzeczne designersko urządzenie i w końcu biegać z radością  /ciach/. Polecam.

Wysłane z Note 10+ Aura Glow

Edytowane przez spec-naz1
    Niecenzuralne słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie puls pokazuje całkiem dobrze , żaden pulsometr na nadgarstku nie będzie działać tak dobrze jak opaska, w końcu to ciężki zegarek na nadgarstku który lata. Nie robiłbym z tego problemu. Kiedyś korzystałem z opaski i po dziś dzień bez mierzenia wiem jaki mam puls8262d6f37c09c7c56fa966007051e85f.jpg

Wysłane z mojego ASUS_I01WD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie że u Ciebie działa dobrze. Jednak u sporej grupy nie działa dobrze. Wystarczy poczytać tu wątek o pulsometrze. Albo wejść na zagraniczne fora. Miałem Frontiera, a potem Gear Sport. Nawet Mi band 3 lepiej sobie radził niż GW. Miałem też Polara M400 i pas piersiowy więc też wiem jaki mam puls. Jednak od zegarka za 1000 zł oczekuje tego aby po prostu coś mierzył i potem pokazał. Nie mogę wgrać teraz screenów bo wywala błąd, ale w kółko przerywał albo pokazywał to samo przez np. 20 min.

Wymieniłem miesiąc temu w nim płytę główną baterie i tylna obudowę. Niestety zero polegania na tym sprzęcie. Co chwila brak pulsu, znak zapytania, albo z kolei blokada i płaski wykres przez pół godziny. Ja dziękuję. GW sprzedany. Active 2 za 1100 zl z euro plus 250 zwrot od Samsunga. Do tego faktura na firmę i A2 wychodzi 550 zł. Drożej sprzedałem Watcha! I w końcu mam zegarek który działa w sporcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@KaleidGalaxy Podpisuje się pod tym w całości:) Ja się swojego GW pozbyłem jak tylko zaczęły się dziać "kwiatki" Ostatnio też zdecydowałem się na Active2 po uprzednim gruntownym przetestowaniu i jestem bardzo zadowlolny:)

"Dizajn" podoba mi się bardziej w GW, podobnie jak sam mechaniczny bezel, no ale poprawność danych cenie sobie jednak bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafii

Szkoda tylko ze Active 2 wyglada tak sportowo, a nie klasycznie jak GW. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to prawda. Design jest zupełnie inny. Choć ma swoje plusy. A2 aluminium jest bardzo lekki, o połowę lżejszy od GW. Po prawie roku noszenia GW czasami wczesnym wieczorem zdejmowałem zegarek bo zbyt mocno czułem go na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafii

Mi ciężar nie przeszkadza, używam od ponad roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Panowie przez noc zegarek zaliczył 40 kroków (nie lunatykuję ) rano wybudziłem miałem 10 min a po 2 minutach już 40 a zegarka dalej nie ruszałem z biurka

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Bzdury cały czas pokazuje, ja zacząłem używać go tylko jako zegarka i korzystam dużo z eSIM.
    Także te wszystkie pomiary można o kant....

TT | S10+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi