Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

@endrjuuuu Wersja 42mm max. do 3 dni a z włączonym AOD to jest ok. 1 dzień, gdzie wersja 46mm niektórym do tych 5 dni spokojnie pracuje a z AOD  ok. 2,5 dnia

U mnie na 46mm z włączonym stałym pomiarem pulsu udaje się 4 dni osiągnąć

• Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop
17 godzin temu, endrjuuuu napisał:

Czyli w sumie na upartego nie potrzeba przepłacać. Muszę iść do sklepu i przymierzyć na ręce który lepiej leży.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Obecnie pomiędzy wersją 42mm, a 46mm jest 70 zł różnicy. Nie jest, to jakaś ogromna kwota, więc lepiej wziąć 46mm o ile będzie ci dobrze pasować na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można znaleźć ok.150 PLN różnicy ale byłem w sklepie i 42mm wiem że odpada jest bardziej damski i ten wąski pasek też mi nie pasuje.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

Jest też oferta w Samsung Members na odkup urządzenia mobilnego i zwrot 150 zł przy zakupie GW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tak z innej beczki zauważę, że chociaż mi też czasem ten puls zrywa, to generalnie i tak nie widzę żadnego przełożenia tych całych pomiarów na spalane kalorii na przykład, więc to i tak trochę lipa. Czy pobiegacie szybkie interwały, czy zrobicie trochę dłuższy zwyczajny spacer, aplikacja Samsungs pokaże, że wykonalnoście w gruncie rzeczy podobną pracę mimo zdecydowanie różnej intensywności i odczucia zmęczenia w obydwu przypadkach. Wydaje mi się,  że istotne różnice pojawią się dopiero zależnie od czasu trwania aktywności. Pewnie też każde ćwiczenie ma inny algorytm bo z kolei trening siłowy nawet przy niższych strefach tętna bardziej to spalanie moim zdaniem zawyża, choć w tego typu aktywności właściwie zaliczamy więcej przerw na regenerację i też mi to nie gra. A jakie są wasze obserwacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę Wam podziękować za wszystkie porady. Watch zamówiony czekam na kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bani42
Chcę Wam podziękować za wszystkie porady. Watch zamówiony czekam na kuriera.

I poczętek problemów ...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

A ja tak z innej beczki zauważę, że chociaż mi też czasem ten puls zrywa, to generalnie i tak nie widzę żadnego przełożenia tych całych pomiarów na spalane kalorii na przykład, więc to i tak trochę lipa. Czy pobiegacie szybkie interwały, czy zrobicie trochę dłuższy zwyczajny spacer, aplikacja Samsungs pokaże, że wykonalnoście w gruncie rzeczy podobną pracę mimo zdecydowanie różnej intensywności i odczucia zmęczenia w obydwu przypadkach. Wydaje mi się,  że istotne różnice pojawią się dopiero zależnie od czasu trwania aktywności. Pewnie też każde ćwiczenie ma inny algorytm bo z kolei trening siłowy nawet przy niższych strefach tętna bardziej to spalanie moim zdaniem zawyża, choć w tego typu aktywności właściwie zaliczamy więcej przerw na regenerację i też mi to nie gra. A jakie są wasze obserwacje?
Kalorie porównuje z sport tracker . Bieg 7 km z prędkością ok 10 km na h daje mi 690 kcal , s health 950 , w obu aplikacjach podany wiek, waga , mężczyzna . Dla mnie wiarygodny jest S.T. , S . H . Zawyża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bani42

Daj znak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne po świętach napisze pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi