Skocz do zawartości
spec-naz1

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

wegier!

u mnie kumpel który odebrał większą wersję we wtorek z grudniową datą produkcji-MEGA zadowolony, puls mu mierzy dokładnie tak samo jak telefon (ale on ma grubszą rękę i nawet nie przeszkadzało w pomiarze,że miał nieco krzywo założony tak,że czujnik był prawie na kostce od nadgarstka :D  ) z bixby gada po angielsku i wszystko rozpoznaje na baterię też wstępnie nie narzeka-zegarka nie zdjejmuje na noc a AOD ma włączony przy ruchu ręką.

mimo,że data produkcji 12.18 to po włączeniu zassało mu jedną aktualizację. 

Generalnie Galaxy Watch o którym dużo czytał i testów i tu na forum-przewyższyło jego oczekiwania względem jakości, wyglądu i satysfakcji z użytkowania :D  i co tu dopisać więcej? ;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam wersję 46mm LTE zakupioną w Orange i zamierzam potestować jak działa z zegarkiem eSIM - ale to za jakiś czas :)

mam inne pytanie - zauważyłem, że czasem włącza się sensor pomiaru tętna. Jakoś można to zablokować aby włączał się jedynie gdy faktycznie jest mi to potrzebne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@slawekj74  W ustawieniach pulsu jest taka opcja "Nigdy" ("Mierzy puls tylko po dotknięciu opcji POMIAR").

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po pierwszych 2 dniach jestem mega zadowolony z watcha. Bardzo ładnie wygląda dla mnie jest chyba wszystko czego bym chciał mieć w smartwatchu. Tarcz do wyboru do koloru.Dzieki wszystkim którzy pomogli podjąć decyzję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Jakby kogoś to interesowało to zegarki mają 11 pozycyjny numer seryjny . Czwarta cyfra to rok (2018 - K), piąta to miesiąc produkcji (październik - A, listopad - B itd)

Czy wersje od operatora mają jakiś "brand" czy wszystkie są XEO ?

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@slawekj74 ... Czy jak używasz GW z wyłączonym esim-em to bateria trzyma obiecane ~4 dni jak wersja bez esim ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

W przypadku wersji LTE to w miarę zrozumiałe że mają brand, ale czy zwykle sprzedawane przez operatorów też są  brandowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matxs

Ja po włączeniu zegarka lte nie widzę żadnego logo Orange czy ich programów....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@Matxs a jaką masz wersję softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi