Skocz do zawartości
piotrzet23

Jaka wersja u operatorów i w sklepach?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo sklepy mają wersję DualSim to samo na ten moment jest w Play. A jak jest w innych sieciach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czareq

W Timobajlu Dual Sim. Tzn hybryda czyli druga karta Sim lub karta SD. A to jest też inna wersja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@czareq

W T-Mobile jest na pewno SM. Nie wprowadzaj w błąd. Właśnie niektórzy mają SM czyli T-M i Orange, Plus i Play mają DS, a sklepy? SM czy DS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czareq

Hmmmm...... Chyba wiem co wziąłem w ramach przedłużenia umowy. Wiem też raczej w jakiej sieci jestem od 10 lat :) Dostałem Sony Xperia XZ 3 z wejściem na dwie karty Sim lub jedna karta Sim oraz karta micro SD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@czareq

A to ciekawe, bo softu dla T-M.pl nie ma dla wersji DS czyli co niby dostałeś bez brandu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czareq

Cały Brand to tylko strona startowa TMobile w Chrome i nic więcej. Poza tym kilka apek od Sonego które można sobie wyłączyć i to tyle z całego brandu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up tylko że w xperii firm powinien widniec brand dla SM lub dm, obstawiam to drugie, tak jak w przypadku XZ2 

dodana zawartość

Aaa i jeszcze różnica że brand t-mobile powinien wspierać VoLTE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kris555777

Właśnie w xperii firm jest soft T-Mobile.pl ale tylko dla wersji SM dlatego pytam. Nie sądzę aby telefon nie miał w ogóle brandu.

@czareq

Wątpliwe. T-Mobile zawsze daje aplikacje od siebie. Po za tym w softach nie ma osobnego brandu dla T-M.pl jeśli chodzi o wersję DS. Więc albo mają 2 modele albo po prostu nie wiesz co piszesz. Podaj numer customizacji znajdujący się w service menu. Wtedy zobaczymy co masz. 

Edytowane przez piotrzet23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kris555777

Właśnie w przypadku modelu XZ3 jest inaczej DS mają Play i Plus, a T-M i Orange SM. W przypadku XZ2 było inaczej tam wszyscy oprócz T-M mieli wersję SM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi