Skocz do zawartości
zabka35i

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Witam,

w tym wątku dzielimy się opiniami o szkłach/foliach na ekran dostępnych dla Samsung Galaxy Note 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Folia naklejona w Media Markt w Katowicach - tańsza wersja za 79zł. Droższa, bodajże za 99zł różni się grubością- podobno jest prawie jak szkło. Ale Pani mi doradzila że grubsza może mieć problem z doklejeniem na zagięciach. Z tej jest bardzo zadowolony. Powłoka oleoflobowa moim zdaniem lepsza, niż w Arc z 3MK- mam bezpośrednie porównanie, bo na S9+ żony jest właśnie arc. Folia z MM pokrywa dużą powierzchnię, przez co Ringke Air ją podważa w rogach. Rysik po niej całkiem dobrze się porusza.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Ja założyłem Whitestone Dome Glass. W sumie od S8+ porze Note 8 aż do teraz używam szkła tej marki i jestem w sumie zadowolony.

Jestem jednak zwolennikiem szkieł a tel i tak noszę zawsze w etui więc dobrze się to zgrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

Szkło kupione na ebay pierwsze z brzegu i cacy :D cały wyświetlacz zabezpieczony i raz upadł i szkło wytrzymało:D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, zabka35i napisał:

Ja założyłem Whitestone Dome Glass. W sumie od S8+ porze Note 8 aż do teraz używam szkła tej marki i jestem w sumie zadowolony.

Jestem jednak zwolennikiem szkieł a tel i tak noszę zawsze w etui więc dobrze się to zgrywa.

Ile dałeś za to szkło i gdzie kupiłeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@czarnyx360

149 zł za zestaw bez lampy bo mam ich parę z poprzednich modeli. Jak większość akcesoria kupiłem na pancernik.eu bądź flavour-design.pl

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja szklo Whitestone Dome Glass odkleilem gdyz denerwowalo mnie psucie wygladu i kurz przy krancach gdzie wystepowal kontakt z klejem. Najlepszy wyglad i jakosc obrazu tylko bez ochrony i tak tez uzytkuje . Kupilem w przedsprzedazy wiec 1 wymiana ekranu do roku od daty zakupu jest wiec w razie czego jest zabezpieczenie a komfort eksploatacji telefonu jest najlepszy.

Na tyl zas kupilem folie z MM i to jedyna oslona na telefon, z folia na tylnich pleckach telefon lepiej sie trzyma dloni a z racji ze jest transparentna nie psuje wygladu . Tak jakby nic nie bylo naklejone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wna

Stosuje ktoś szkło i etui clear view od samsunga? Chcę wiedzieć czy nie ma problemów z zamykaniem etui oraz typowo użytkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stosuje ktoś szkło i etui clear view od samsunga? Chcę wiedzieć czy nie ma problemów z zamykaniem etui oraz typowo użytkowych.

Miałem przez chwilę i oddałem do sklepu. Dla mnie telefon stal się całkowicie nieporeczny. Mam szkło arc i etui od 3mk natural case czy jakoś tak. Jak miałem folie i clear view było ok jeśli chodzi o zamykanie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 27.09.2018 o 10:52, wna napisał:

Pomijając fakt, że to etui mocno pogrubia fona (mnie to osobście nie przeszkadza), to ze szkłem (nazwy nie pamiętam, a kupionym w samsung brand store) działa bezproblemowo, zamyka się dobrze, klapka nie odstaje. Takie zabezpieczenie to troche przesada, ale trzymam szkło, bo czasami zmieniam etui na proste silikonowe plecki, a wtedy szkiełko spełnia swoja rolę. Oczywiście każde szkło trochę zakłóca czarń i barwy, no ale coś za coś.

Co do szkła to pozostaje inna kwestia - WODA. Po zanurzeniu w wodzie rzeczona woda wlewa się pod szkło i tam zostaje. Pozostaje delikatne zdjęcie szkła, przesuszenie, przetarcie, żeby nie było zacieków i ponowne założenie, co po kilku razach zapewne spowoduje nietrzymanie szkiełka (po jednym razie jest OK).

Z tego co sie dowiadywałem w sklepie, jest to normalne w szkłach klejonych po brzegach. Do N9 niebawem ma być dostępne szkło klejone "po całości". Podobno do S9 takie jest. I takie szkło rozwiązuje problem wody pod szkłem. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi