Skocz do zawartości
zabka35i

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Rekomendowane odpowiedzi

Zaintrygowany nazwą kupiłem folię firmy Polski banan. Ogólnie nie polecam. Fakt folia jest tania, dobrze przylega do ekranu ale rysik robi w niej straszne wgłębienia.

Jesteście w stanie polecić mi dobrą folię, która wytrzyma Korzystanie z rysika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już miałem ją kupić .....no i chyba nic nie kupię .Wszystkie szkła mają kiepskie opinie ( problemu by nie było gdyby nie zaokrąglony ekran ) więc też odpada .Zamykane etui musi wystarczyć,zresztą folia i tak nie pomoże przy upadku .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

... zresztą folia i tak nie pomoże przy upadku .

Przy "odpowiednim" upadku nie pomoże nic. Chyba że będziesz nosił telefon zawinięty w ręcznik kąpielowy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupisz zamykane etui to folia obowiązkowo.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr
    8 godzin temu, ANDROID WLKP napisał:

zresztą folia i tak nie pomoże przy upadku .

Wczoraj na parkingu wypadł mi telefon z kieszeni kurtki przy wysiadaniu z samochodu. Aż się rysik wysunął. Na przedzie folia i tylko lekka rysa powstała (szczęśliwie obok aparatu tuż nad ekranem), a po dobrym przetarciu miękkim materiałem już tylko kropka ledwie widoczna została. 

Trochę więcej otarć zarobiło etui. To pancerne od Samsunga z podstawką. 

Z resztą na każdym z poprzednich telefonów miałem folię i choć upadły niejednokrotnie,  czasami naprawdę w nieciekawy sposób,  np. centralnie ekranem na beton czy terakote z 1,2m a nawet 1,6m to jakoś nigdy nie udało mi się potłuc ekranu. Może mam szczęście akurat w tym temacie. 

Z obecnej folii też jetem zadowolony. Przynajmniej żadne etui jej nie podważa, jest mniej widoczna jak szkło bo tak nie odstaje i nie odłazi z czasem ani żadne pajęnczynki na bokach ekranu się nie robią. Polecam Ringke Dual Easy. 

Co do rysika to wiadomo że odczucie nie jest takie samo jak przy "pisaniu" po szkle i choć się bałem właśnie porysować folię to dobrym testerem okazało się dziecko któremu spodobały się bardzo kolorowanki. Folia nie ucierpiała raczej,  może jakieś mikro ryski pod światło by się znalazły i tyle. A rysowane było sporo. Także myślę że warto spróbować. Ja jestem zadowolony w każdym razie. 

Edytowane przez rhtr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok,zaryzykowałem i kupiłem to co wyżej poleciłeś .Mam nadzieję że będzie ok do - etui LED View Cover SAMSUNG GALAXY Note 9 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Do takiego etui to moim zdaniem lepsze jak szkło bo tak nie odstaje. Tylko na spokojnie i powoli nakładaj, obejrzyj filmik jakiś na YouTube bo tę folię zakłada się inaczej jak zwykle (niektórzy w komentarzach na amazonie bardzo narzekali ale to ich wina że "trudno" bo aż tak źle z zakładaniem wcale nie jest). U mnie wyszło to praktycznie bez pęcherzyków powietrza za pierwszym razem (kupiłem dwupak) i tylko na samych brzegach malutkie dwa zostały więc łatwo było je wypchnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi