Skocz do zawartości
Nati18

Z jakiego telefonu przechodziliście na V30 i czy spełnia Wasze oczekiwania?

Rekomendowane odpowiedzi

Nati18

Witam. Z jakich telefonów się przesiadliście, wybierając V30? Czy jesteście z niego zadowoleni, w porównaniu do Waszych poprzednich smartfonów? Czy dostaliście produkt taki, jaki oczekiwaliście? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=435696]Nati18[/mention],

przesiadałem się z sgs którego miałem od premiery w '10 więc tak zauważyłem różnicę i jak najbardziej jestem zadowolny i spełnia moje oczekiwania a nawet je przebija default_smile.png

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung Galaxy Note 4. W sumie jestem zadowolony bo V30 ma lepsze audio. I lepsze aparaty foto. Ekram moim zdaniem lepszy był w N4. Głównie ze względu na format (16/9). Poza tym po prostu polubiłem Amoledy. No i brak zaokrągleń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Przesiadałem się z galaxy S7, mając za priorytet dźwięk oraz baterie i pod tym względem oczekiwania spełnione były w 100%. Dodatkowo sam ekran na duży plus w LG, mimo że w s7 był AMOLED, to jednak POLED który zastosowało LG, moim zdaniem go zdeklasował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Ja przesiałem się z huawei p9 i szczerze kurcze jaki ten p9 jest mały i jakie ma ogromne ramki. ekran, aparat i dac audio i mini jack to najlepsze zalety v30  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Ja się przesiałem z LG G6 i pod każdym względem V30 była lepsza. Wcześniej miałem jednak Samsunga Galaxy S7, i niestety pod względem zdjęć i filmów Samsung był lepszy. 

Edytowane przez lasica
    Literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ssimoo

Z LG V10. Nie oczekiwałem rewolucji tylko ewolucji. I się nie zawiodłem. To, co mnie najbardziej zaskoczyło na plus - bateria. Na minus - brak drugiego ekraniku ;) Jednak fajne było, że grając czy też oglądając coś powiadomienia nie wyskakiwały na głównym ekranie :) Pewnie można coś pogrzebać w ustawieniach, ale już się przyzwyczaiłem z tym zyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ja przesiadkę zrobilem z htc u11 ,i jestem zadowolony szczególnie z baterii ktora trzyma niebo lepiej od 11 , ekran na plus wyglad mega fotki robi lepsze htc ale czy v30 az tak bardzo odstaje hm w trybie manualnym uwazam ze nie, dzwiek z glosnika tu nie ma co porównywać bo htc zamiata wszystkich,dzwiek na sluchawkach mega pod warunkiem ze uzywamy dobrych sluchawek a nie tego czegos co lg daje w zestawie bo to jakas porażka i tu czuje niedosyt sluchawki ktore byly w u11 na starcie bija to co z logiem b&o pozdrawiam

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BarteQk

Przeszedłem z s7 i jestem bardzo zadowolony - lepszy czas pracy na baterii, duży wyświetlacz(s7 przy v30 wygląda jak z poprzedniej epoki :P) mega robotę robi obiektyw szerokokątny - także u mnie zmiana na plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Z Honor 5x. Co do telefonów to moje wymagania nie są wygórowane. Ma mieć spory ekran (wzrok już nie ten ?), bateria w miarę przyzwoicie trzymać i w miarę płynnie pracować. Aparat mnie nie bardzo interesuje, gry też, lecz audio już bardziej. I dla tego dźwięku kupiłem v30 (honorek trafił do lubej oczywiście ?). Powiem szczerze, że na początku byłem trochę zawiedziony, no bo telefon jak telefon a dźwięk wcale nie lepszy jaki miałem na honorze 5x przez otg  z dragonfly. Jedyny plus że pozbyłem się przejściówek (kurde tyle kasy żeby pozbyć się przejściówek ?). Z czasem jednak, zaczął mi się coraz bardziej podobać, że się nie wiesza, że nfc, że szeroki kąt, że ... Efekt jest taki że jak coś robię na starym telefonie to się trochę irytuje, bo wolno, bo kolory wyblakłe, bo... Jednym słowem polubiłem moją v30-tkę. Jak dla mnie, mało wymagającego, ten fon jest za dobry. Ma tylko dwie wady, pierwsza że stresuję się żeby go nie uszkodzić, a druga że kradnie mi dużo czasu, bo ciężko mi się od niego oderwać ?, co nie miało miejsca w wypadku honora.

Pozdro zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi