Skocz do zawartości
Nati18

Z jakiego telefonu przechodziliście na V30 i czy spełnia Wasze oczekiwania?

Rekomendowane odpowiedzi

esk2

zmieniłem z LG G6 na V30 i w końcu poczułem że mam w dłoniach fragowca.

-lepsza bateria (mimo ze jest taka sama)

-genialny dzwiek (dac)

-genialny ekran oled

-lżejszy oraz cieńszy na plus

-zaokrąglenia ekranu na plus.

Czekam na premiere V40 i moment aż spadnie cena..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesiadłem się z sgs6 i jestem zadowolony. Najbardziej doceniam w lg v30 baterie. Wreszcie mogę wyjsc na caly dzien z domu i nie bral ladowrki żeby doładować telefon w galerii:D. Muzyka na s6 była taka nijaka. Niby gralo, ale nic wiecej, a tu mamy piękna czystosc i głębię. Aparat troszke lepszy. Jedyną wade zauważyłem że w samsungu s6 ekran byl trochę jaśniejszy, ale i tak lg wymiata. Zobaczymy jeszcze jak aktualizację będą przebiegać. Jeżeli chodzi o Samsunga w tym aspekcie to była katorga czekania 

Edytowane przez lukasz1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeprowadzka z Samsunga S7. Moje subiektywne odczucia: na plus V30: bateria, dźwięk - po prostu rewelacja choć po słuchawkach firmowych spodziewałem się więcej, szybkość działania czujnika odcisków palca - błyskawica, szeroki kąt aparatu, możliwości filmowe. Na minus V30: jednak troszkę gorsza jakość zdjęć (chyba, ze na ustawieniach manualnych ale nie zawsze jest na to czas), trochę gorszy wyświetlacz (zmiana barwy pod kątem), jack na górze (drobnostka ale denerwuje), lubiłem ten fizyczny przycisk do odbierania połączeń. Generalnie chciałem jakiejś zmiany. S7 też był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem z iphone se 128GB i jak się domyślacie różnica jest ogromna. Co dla mnie ważne: rewelacyjny aparat nawet na automacie (czytam i nie wierzę, że można na to narzekać lub porównywać do średniaków), bateria, super wyświetlacz oraz cudowny dźwięk, ale nie na słuchawkach z zestawu. Ponadto do zalet należy zaliczyć spojrzenia innych ludzi, którzy próbują zgadnąć co za fajny telefon mam :). Wady: jedynie do aparatu przedniego można się lekko przyczepić i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przeszedłem z Note'a 4 i jestem bardzo zadowolony. Nowoczesny design, nowoczesne feature'sy. Ekran bardzo, bardzo dobry. Mam jednostkę wyprodukowaną w kwietniu 2018, więc większość znanych problemów matrycy zostało usunięte. Występuje mały black smear, przy szybko przesuwanych czarnych elementach przy niskiej jasności ekranu, ale to raczej charakterystyka OLEDów niż wada samego telefonu. Aparat daje ogromne mozliwości, z których jeszcze nie zdążyłem skorzystać, dźwięk przez słuchawki- bajka. Mam wrażenie że LG świetnie dopracowuje swoje telefony. Nic nie haczy, nie ścina, płynność na rewelacyjnym poziomie. Bateria świetnei trzyma- dobra optymalizacja softu. Tylko strach ten telefon położyć gdziekolwiek- czekam włąśnie na crystal case od Spigena i szkło ochronne. Boję się rysek na tej pięknej tafli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Przesiadka z LG Nexus 5 na V30, ale tymczasowo miedzy nimi miałem Nokie XL, bo w nexsie padła płyta głowna ;/.
    Różnica ogromna aparat mega, dźwiek z wzmacniaczem to poezja, bateria duzo wytrzymuje w porownianiu do nexusa, duża pamieć, ekran też jest okej. 
    Jedyny minus to że nie można regulować głośności głośników bezprzewodowych przez bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesiadłem się z Xiaomi Mi 5s. Ogólnie jestem zadowolony, większość aspektów jest na plus dla V30 jak chociażby ekran, czas pracy na baterii, jakość wykonania, czytnik linii papilarnych, lepszy głośnik, lepszy dźwięk na słuchawkach. Na minus niestety aparaty - zarówno przedni i tylni. O ile przedni mało mnie interesuje, to po aparacie głównym spodziewałem się więcej. Nie twierdzę że aparat jest kiepski, ale miewa problemy z balansem bieli i nasyceniem barw w niektórych warunkach oświetleniowych i to jest jego bolączką wg mnie, bo same zdjęcia są bardzo szczegółowe. Jednak odczuwam lekki downgrade w przypadku aparatu po przesiadce z Mi 5s. Rozbudowany soft to też zaleta Xiaomi, natomiast cała reszta jest na korzyść LG więc suma summarum jestem zadowolony.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    Notatka Moderatora:

Moi Drodzy,

To nie temat na dyskusje czy Xiaomi ma lepszy czy gorszy aparat od V30.

Proszę takie dyskusje prowadzić w innych dedykowanych porównaniom wątkach.

Dziękuję

Edytowane przez lasica
    Dodana treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi