Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
schreder

warunki gwarancji, pytania dotyczące spraw związanych z gwarancją

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, czy ma ktoś może Mi6 albo inny telefon Xiaomi z oficjalnej dystrybucji Ingram (nie z ABCdata)? Potrzebuję karty z warunkami gwarancji. Z góry dzięki za udostępnienie.

Edytowane przez bergmen
    Edycja tytułu: musi on być jasny i streszczający problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, na początku chciałbym powiedzieć, ze czytałem sporo tematów i opinii na temat gwarancji telefonów marki Xiaomi w Polsce oraz o odblokowywaniu bootloadera i zablokowywaniu, że ciężko jest mi się połapać o co kaman. Zacznijmy może od tego, że w punktach będę zadawał pytania i w ten sam sposób oczekuję odpowiedzi z Waszej strony drodzy MIUI maniacy oraz forumowicze.

1. Telefon mam zakupiony na terenie Polski w sklepie EURO RTV AGD, pytanie brzmi jak z gwarancją takiego telefonu po odblokowaniu bootloadera oraz w razie uceglenia telefonu. Czy serwis uzna mi taki telefon na gwarancję?. Telefon Xiaomi Mi6 w wersji GLOBAL ROM.

2. Wiem, jak wykonuje się unlock bootloader, mam możliwość dokonania tej operacji, gdyż otrzymałem możliwość ze strony producenta zdjęcie blokady bootloadera. Wiem, jak wykonać taką operację i chciałbym wgrać np TWRP, Magiska na MIUI10 eu rom, lecz zanim rozpocznę taką zabawę chcę wiedzieć jedno ...

3. Czy jest możliwość dokonania pełnego zablokowania bootloadera poprzez wgranie romu z poziomu fastboot za pomocą miflash (MIUI10 Global rom)?. Chodzi mi o to, żeby telefon był w takim samym stanie, jak po wyjęciu z pudełka. Pytam gdyż nie chcę ryzykować ucegleniem telefonu, w razie potrzeby oddania telefonu na serwis gwarancyjny.

W razie błędnego tytułu mojego tematu, proszę o poprawienie adminów ww strony, jeżeli temat narusza pewien regulamin, dostosuję się do zaleceń, by wszystko było ok. Proszę o odpowiedzi, gdyż chciałbym wiedzieć na 100% jak to ogólnie się ma do moich pytań, wiedzy i obaw na temat Xiaomi. Z Góry dziękuję :).

Edytowane przez Alucard1989pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alucard1989pl

1. Odblokowanie nie powoduje utraty gwarancji jak i wgranie xiaomi.eu (pytałem o to serwis CCS), ale jak uwalisz telefon sam to teoretycznie nie uznają gwarancji, ale czy dadzą radę to ustalić to wątpię

2. 3. miflashem zrobisz z niego czyściutki telefon prosto ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@schreder dowiedziałem się o tym zaraz po napisaniu mojego postu :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi