Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Etui, case'y, covery.

Rekomendowane odpowiedzi

dexx-x

Tak czytam temat i w sumie nie wiem.. Prawdopodobnie bede posiadaczem tego telefonu /aktualnie mam P9/. Moze ktos na ta chwile polecic jakies sprawdzone przezroczyste Etui - tylko plecki, które dobrze lezy i ma ranty /zeby wystawało nad wyswietlacz i obiektywy aparatu? - zeby mozna bylo bez strachu kłaśc na stole :) / Wiem ze pewnie spigen i ringke - uzywam aktualnie w P9 i jestem zadowolony.. ale moze na poczatek macie cos sprawdzonego tanszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Ci mogę polecić, ale siora miała. Telefon jej wypadł i po wyświetlaczu. Lepiej zainwestować w kaburę (sam mam w swoim P8 Lite kaburę i jeszcze wyświetlacz mi nie poszedł). :)
    Kabura ochroni Ci od środka telefon i dodatkowo klapka ochroni. Mój aktualny telefon miał kilka upadków (nawet na asfalt i beton). To albo spadł właśnie na klapkę albo na bok stanął. :)

Dlatego dopóki żyję będę proponował tylko kabury i etui typu magnet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrosi
    W dniu 28.10.2018 o 15:02, dexx-x napisał:

Tak czytam temat i w sumie nie wiem.. Prawdopodobnie bede posiadaczem tego telefonu /aktualnie mam P9/. Moze ktos na ta chwile polecic jakies sprawdzone przezroczyste Etui - tylko plecki, które dobrze lezy i ma ranty /zeby wystawało nad wyswietlacz i obiektywy aparatu? - zeby mozna bylo bez strachu kłaśc na stole :) / Wiem ze pewnie spigen i ringke - uzywam aktualnie w P9 i jestem zadowolony.. ale moze na poczatek macie cos sprawdzonego tanszego?

Oryginalne, z Alledrogo:

https://allegro.pl/huawei-mate-20-lite-etui-case-huawei-tpu-case-i7584054791.html?snapshot=MjAxOC0xMS0xOFQxNTowODoxOC43NTZaO2J1eWVyOzg2YmM2NWUzNzRjZGQyZDljODZkZWUzNDBjYTljNzhjMzRlYTU1Mjg2M2U4ZDRiMTVjODJjN2RjODAwYzcxOTA%3D

kupiłem, używam, i choć nie jest tak świetne jak Nillkin, to mogę polecić.

Z Aliexpress zamówiłem z kolei Nillkina:

https://www.aliexpress.com/item/Huawei-Mate-20-Lite-Case-Nillkin-Silicone-Back-Cover-Soft-TPU-Transparent-Clear-Cover-for-Huawei/32944418245.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16bf4c4dRM7ScC

I te są bezkonkurencyjne. Tyle tylko, że trzeba poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

@mrosi nillkin Nature jest już na allegro. Jak dostaniesz zrób foto z telefonem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xernes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siw-y
    W dniu 22.11.2018 o 21:56, xernes napisał:

I proste etui:

Ładne to, a szkiełko to w zestawie bo bardzo ładnie leży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xernes
    10 godzin temu, Siw-y napisał:
    Ładne to, a szkiełko to w zestawie bo bardzo ładnie leży?

W zestawie było szkiełko z dołączonego zdjęcia - nie aplikowałem :). To ze zdjęć przy etui pochodzi od tego samego sprzedawcy - link podawałem. Na razie przylega idealnie, nie odchodzi.c9b0db72d70abe00ed19d33bcb6efb06.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xernes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 26.11.2018 o 20:55, xernes napisał:

W zestawie było szkiełko z dołączonego zdjęcia - nie aplikowałem :). To ze zdjęć przy etui pochodzi od tego samego sprzedawcy - link podawałem. Na razie przylega idealnie, nie odchodzi.c9b0db72d70abe00ed19d33bcb6efb06.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Sprawiłem sobie również ww. etui plus oczywiście dodatkowo szkło również od tego samego sprzedawcy (tego z zestawu nawet nie otworzyłem :P), które bardzo ładnie przylega i przykleiło się bez najmniejszych problemów. W moim przypadku wersja niebieska, która w rzeczywistości bardziej jak fioletowy wyglada. Aparaty ten milimetr schowane wiec jestem zadowolony.  

WhatsApp Image 2018-12-21 at 21.55.21(3).jpeg

WhatsApp Image 2018-12-21 at 21.56.19.jpeg

WhatsApp Image 2018-12-21 at 21.55.22(1).jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/etui-mate-20-lite-spigen-rugged-armor-szklo-3mk-7608935270 
    Mogę polecić zarówno sprzedawce jak i ten case, fajna struktura gumy, czuć że porządna a nie made in China, i w końcu tel mi sie nie ślizga co mnie mega wkurzało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi