Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

pool80

Samo etui z klapką nie rozwiązuje problemu pionowej polaryzacji. Folia jest najmniej inwazyjna w wygląd telefonu. Niestety mam już pierwszą micro ryskę. Może to szkło z czarną ramką? Folie też trzeba idealnie założyć, żeby wszystko było ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

To chyba dobrze by było zajść do jakiegoś punktu, który się zajmuje sprzedażą i montażem folii. Nawet, jak coś nie wyjdzie, to zazwyczaj masz prawo żądać, żeby poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Avilla

Kupiłem 3mk flexible glass. Dopasowane do ekranu, więc minimalne marginesy zostają, zero bąbli, bardzo przyjemny feeling jeżdżenia palcem po ekranie, wygląda bardzo dobrze.

Edytowane przez Avilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sprawa. Czyli to taki pół szkło pół folia? Nie rysuje się? Czy powstają jakiś mikroryski?. Może jakieś zdjęcie?  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 2.10.2018 o 13:07, Avilla napisał:

Kupiłem 3mk flexible glass. Dopasowane do ekranu, więc minimalne marginesy zostają, zero bąbli, bardzo przyjemny feeling jeżdżenia palcem po ekranie, wygląda bardzo dobrze.

Możesz wrzucić zdjęcia żeby zobaczyć jak leży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na dostawę tego: Hybryda, miałem na iPhone z tej firmy i byłem mega zadowolony. Jak przyjdzie to dam znać.

Edytowane przez -V-Cyb3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dexx-x
    W dniu 22.10.2018 o 16:38, -V-Cyb3r napisał:

Czekam na dostawę tego: Hybryda, miałem na iPhone z tej firmy i byłem mega zadowolony. Jak przyjdzie to dam znać.

I jak tam? doszło? bo juz troche minelo to moze jakies spostrzeżenia i fotki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się właśnie zastanawiam nad ochroną tego telefonu. Siostrze ostatnio w Plusie brałem telefon (miała robocze szkło hartowane naklejone i silikonowe plecki). 2 tygodnie temu telefon jej wypadł z ręki, a ekran się zbił.

Lepiej zainwestować np. w to szkło, które ma czarne krawędzie po bokach, aby w 100% chroniło telefon i do tego dorzucić np. kaburę albo etui magnet (zamykanie boczne)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykłe szkło to porażka, ze względu właśnie na nieprzyklejone krawędzie. Tanie szkło 5D z czarną ramką z alledrogo za 18 zł też miałem i nie polecam. Mój egzemplarz nie do końca łapał na krawędziach (zostało powietrze) i w okolicy aparatu nie było kleju, dzięki czemu pod spód dostawał się kurz. Szybko je uszkodziłem (funkcję ochronną spełniło) więc jest okazja przetestować inne.

Teraz testuję szkło od Mocolo (39 zł) z czarną ramką. Montaż bardzo łatwy bez pozostawionego powietrza. Zobaczymy jak z kurzem pod aparatem, bo to szkło też nie ma pełnego wycięcia.
    Oczywiście do tego wszystkiego mam jeszcze silikonowe etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi