Skocz do zawartości
Gwozdek

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20.

Gwozdek

W związku z tym, iż pierwsi użytkownicy na forum otrzymują już pełne wersje Androida Pie, testy zostają uznane za zakończone, zaś temat zamknięty. Dyskusje o nowej odsłonie Androida można kontynuować tutaj:

https://forum.android.com.pl/topic/337238-huawei-p20-aktualizacje-oprogramowania/

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, na oreo bateria super, wszyscy co aktualizuja do  9 narzekaja na baterie i nie chodzi mi o hułałeja. ogolem.

i watpie ze ta firma bedzie wyjatkiem bo to po prostu wina samej bazy jaka jest PIE.

ja tam czekam na opinie innych. Zreszta nie podoba mi sie andek 9, bynajmniej w wersji czystej baz nakladek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Używałem P20 z Pie od września, jak tylko pokazała się pierwsza beta i od niej z baterią było zdecydowanie lepiej niż na Oreo, którego używałem od kwietnia. 

Jak widać na kolejnym P20 mam oficjalnego Pie i też z baterią jest bardzo dobrze.

PS. bynajmniej to nie przynajmniej :)

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    44 minuty temu, doktor29 napisał:

na oreo bateria super, wszyscy co aktualizuja do  9 narzekaja na baterie

Bo większość nie robi ustawień fabrycznych i brak Wipe może być przeczyną - tak jest zazwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3jnn

jak będzie system będziemy debatować póki co nie mam na co narzekać jeśli chodzi o baterie.. Galaxy s6 ładowałem 3 razy na dzien ,a p20 ładuje na koniec dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj na betę przyszła chyba wersja finalowa

BETA.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

W związku z tym, iż pierwsi użytkownicy na forum otrzymują już pełne wersje Androida Pie, testy zostają uznane za zakończone, zaś temat zamknięty. Dyskusje o nowej odsłonie Androida można kontynuować tutaj: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.