Skocz do zawartości
Gwozdek

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20.

Gwozdek

W związku z tym, iż pierwsi użytkownicy na forum otrzymują już pełne wersje Androida Pie, testy zostają uznane za zakończone, zaś temat zamknięty. Dyskusje o nowej odsłonie Androida można kontynuować tutaj:

https://forum.android.com.pl/topic/337238-huawei-p20-aktualizacje-oprogramowania/

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualnie jedna rzecz mi się nie podoba podczas połączenia wychodzącego zdjęcie osoby wyświetla się na 1/3 ekranu

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emui 9.0 już mi się pobiera Panowie :)

zapraszam do testów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales

Jak tam testy? Ja jeszcze nie mam bety

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U Was przyciski głośności na ekranie głównym regulują głośność dzwonka, jak to było dotychczas, czy głośność multimediów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest pierwsza irytująca rzecz , nie mogę wyłączyć powiadomienia z hicare o tworzeniu loga 

dodana zawartość

I cały czas jest problem z Chrome , w momencie gdy macie skrót do strony na pulpicie i próbujecie otworzyć daną stronę przez ten skrót to telefon dłużej zdecydowanie myśli zanim otworzy chrome

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to jest beta, masz zgłaszać problemy stąd to powiadomienie z HiCare żebyś miał natychmiastowy dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po to są stworzone od nugata już zaawansowane ustawienia powiadomień zeby moc takie właśnie powiadomienia ubijać .

Swoją drogą będę zgłaszał i tak usterki za pomocą beta Huawei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, Anperis napisał:

Chrome wystarczy zaktualizować. A co do reszty apek, wejdź w ustawienia wycięcia, następnie niestandardowe i wybierz interesującą Cię apke. Klikasz pokaż wciecie. 

Ale to tylko dobierze podobny kolor do aplikacji i tylko tyle. Spójrz jak działa google feed. chrome mam najnowsze, i pasek nawet do koloru strony się nie dostosowuje.  Dolphin działa tak, że stronę masz na cały telefon nawet pod wcięciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales
    Ale to tylko dobierze podobny kolor do aplikacji i tylko tyle. Spójrz jak działa google feed. chrome mam najnowsze, i pasek nawet do koloru strony się nie dostosowuje.  Dolphin działa tak, że stronę masz na cały telefon nawet pod wcięciem.
    Bo chrome jest do bani

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrozum, to jest specjalnie tak zrobione żebyś w każdej chwili mógł zrobić loga, jak się telefon przywiesi albo coś. Nie masz mieć możliwości ukrycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.