Skocz do zawartości
mastav

[Sense 2.1] Heroine ++ WWE base 3.36.405.1 [10 grudnia 2011]

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest Compcache? Nie polecam używać z microSD klasy 4 i wolniejszymi, może to zmniejszyć wydajność. Ale hej, powiecie mi przecież. By usunąć compcache usuń plik /system/etc/init.d/08compcache lub zmień uprawnienia pliku na 644. Więcej teorii nt. "craftingu" znajdziesz tutaj... (po angielsku)

Powyższa wypowiedź pochodzi z 1 wpisu i mam pytanie ponieważ mam kartę klasy 4 gdzie znaleźć ten plik do usunięcia i czy robić to przez telefon czy komputerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jablo3

Może mi ktoś wyjaśnić krok po kroku, jak na tym romie zrobić App2SD? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jablo3

Powiem ci jak ja zrobiłem.

Przy okazji wgrywaniu ROMu sformatowałem kartę na partycję ext. Nie ma sensu wracać do tematu który już dziesiątki razy był omawiany. Po sformatowaniu karty (np przez recovery) zmienisz ją z ext2 na ext3 a potem z ext3 na ext4. Następnie wgrywasz Rom i to by było tyle. App2sd na romach z 2.1 nie działa jak w nowszych wersjach systemu gdzie możesz wybrać które aplikacje mają być na karcie a które na telefonie. Najlepiej sprawdzić czy app2sd działa ładując wielkie aplikacje. Z gier polecam Super stickman golf. Duży ale grywalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84

Mi na tym romie wszystko ładnie działa, oprócz internetu mobilnego, z WiFi jest ok.

Robiłem full wipe, formatowalem karte na różne sposoby i nic nie pomogło...

Wysłano z HTC Hero z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jablo3

Ale w ogóle internet mobilny Ci nie działa? Wpisałeś dane APN pod sieć w Ustawienia > Sieci zwykłe i bezprzewodowe > Sieci Komórkowe > Punkty dostępowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastav
    @jablo3

Powiem ci jak ja zrobiłem.

Przy okazji wgrywaniu ROMu sformatowałem kartę na partycję ext. Nie ma sensu wracać do tematu który już dziesiątki razy był omawiany. Po sformatowaniu karty (np przez recovery) zmienisz ją z ext2 na ext3 a potem z ext3 na ext4. Następnie wgrywasz Rom i to by było tyle. App2sd na romach z 2.1 nie działa jak w nowszych wersjach systemu gdzie możesz wybrać które aplikacje mają być na karcie a które na telefonie. Najlepiej sprawdzić czy app2sd działa ładując wielkie aplikacje. Z gier polecam Super stickman golf. Duży ale grywalny

1.Ext zrobiłeś za pomocą PC (np. MiniTool Partition Wizard) czy Androida (np. Rom Manager) ?

2.Masz Swap? Jeśli tak to jak wygląda układ partycji na Twojej karcie SD?

U mnie to jest tak:

1.Fat-32

2.Ext 4

3.Swap

i wszystkie są jako 'Primary', inne romy widzą, a ten nie. Partycjonowane na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy pierwszy raz złapałem Androida w rękę 2 dni mimo wpisywania APN nie mogłem się połączyć. Wystarczyło włączyć od nowa :zawstydzony:

Edit Partycjonowałem przez Recovery. Mam swap lecz pewności że działa nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastav

No twórca poleca zrobienie Swapa, większego niż 60MB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wolnej chwili spróbuje zrobić taką partycje i powiedzieć jak chodzi na karcie klasy 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84
    Ale w ogóle internet mobilny Ci nie działa? Wpisałeś dane APN pod sieć w Ustawienia > Sieci zwykłe i bezprzewodowe > Sieci Komórkowe > Punkty dostępowe?

Faktycznie nie było dodanych punktów APN.

Wysłano z HTC Hero z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi