Skocz do zawartości
mastav

[Sense 2.1] Heroine ++ WWE base 3.36.405.1 [10 grudnia 2011]

Rekomendowane odpowiedzi

mastav

Ma ktoś jakiś pomysł jak bezpiecznie wgrać deodex do tego romu i zna jakieś działające z tym romem themy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wireles theather działa tylko nie ten domyślnie wgrany. Trzeba odinstalować i wgrać jeszcze raz.

---------- Post dołączono o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Trochę to trwało ale wrzucam jak to jest u mnie ustawione. Tak długo bo musiałem od nowa zrobić recovery bo mi nand+ext nie działał.

Układ partycji zrobionych przez Ra recovery:

Swap:90Mb-wcześniej miałem tylko 60 ale działał wolniej.

Ext4:500Mb

Fat32:reszta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lemon

Nie działają mi zdjęcia z fejsa, pokazuje albumy i ilość ale nie chcą się załadować. Awatarów w kontaktach też nie widzę. Da się to zrobić jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj na różnych ustawieniach sieci. Zobacz czy masz w kontaktach kontakty z facebooka.(menu-->widok). Jeżeli nie masz to oznacza że nie działa ci synchronizacja z fb a jeżeli są to poszło coś innego. Jeżeli to nie problem wgraj rom od nowa z pełnym wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lemon

Mi nawet nie działały na oryginalnym nierootowanym romie nigdy. A Tobie, franiu to działa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działały nawet na orginalnym 2.1 i nigdy nie miałem z tym problemu. Zobacz w ustawienia synchronizacja i zobacz synchronizacje z fb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko fajnie, tez na tym romie dzialam, "ulozylem" telefon juz pod siebie, z adw launchera przerzucilem sie na launchera pro i zaczely sie problemy.. mianowicie, telefon strasznie szybko sie rozladowuje, trzyma niecala dobe, wifi wylaczone, tylko gsm, polaczenia netowe tez wylaczone, w procesach na nowo zaczal sam z siebie sie wlaczac facebook oraz mapy (jak w przypadku oryginalnego roomu ery)

wipe baterii byl robiony. chyba wrzuce cos innego, bo na stocowym roomie spokojnie 2 dni wytrzymywal :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facebook będzie się sam uruchamiał dopóki się nie wylogujesz a mapy są winą fb ponieważ ma on opcje lokalizacji i dzielenia się położeniem. Z lancherów polecam nemus launcher. Najlżejszy jaki znam a opcji ma jak dla mnie wystarczająco.

Edit: Przy wyłączonej sieci i sporadycznie wi-fi spokojnie trzyma 2 dni. Na lekcjach się czasem nudzę więc gdzieś w połowie 2 dnia daje mu prąd ale pozostaje mi około 30% bateri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tobie trzyma spokojnie dwa dni. Na poczatku tez tyle mi trzymal. Naladowany na fulla dzis rano, muzyki godzinka, na wifi 5-10 minut, 1 sms i juz o 16 pikal, ze zaraz padnie bateria.. PO 8H DZIALANIA W WIEKOSZSCI W TRYBIE CZUWANIA..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zobacz jak długo trzyma ci te 15-20%. Mi do 80% spada wolno a potem delikatnie przyspiesza ale też nie dramatycznie. A kiedyś miałem laptopa(wiem inna bajka ale pomyślałem że warto wspomnieć) który z pełnej bateri schodził w 10 minut a potem godzinę chodził pokazując 0%. Po kilkukrotnym rozładowaniu do zera "nauczył" się pokazywać poziom baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi