Skocz do zawartości
Piotrek Branicki

Wyskakujący błąd podczas włączania notatnika

Rekomendowane odpowiedzi

Notatnik mi przestał działać i nie wiem z jakiego powodu nie działa. Jest mi bardzo potrzebny, miałem tam ważne notatki! Po przeszukaniu innych rzeczy gdy próbuje włączyć chmurę xiaomi oraz aplikacji "via browser" też wyskakuje mi ten sam błąd 

Podsumowanie: 

android.util.AndroidRuntimeException: java.lang.reflect.InvocationTargetException at android.webkit.WebViewFactory.getProvider(WebViewFactory.java:204) at android.webkit.WebView.getFactory(WebView.java:2347) at android.webkit.WebView.findAddress(WebView.java:1749) at android.text.util.Linkify.gatherMapLinks(Linkify.java:551) at com.miui.internal.os.Native.invoke(Native Method) at miui.reflect.Method.invoke(SourceFile:120) at com.miui.internal.variable.v16.Android_Text_Util_Linkify_class.handleAddLinks(SourceFile:121) at com.miui.notes.ui.Utils$1.run(Utils.java:397) at java.lang.Thread.run(Thread.java:760) Caused by: java.lang.reflect.InvocationTargetException at java.lang.reflect.Constructor.newInstance0(Native Method) at java.lang.reflect.Constructor.newInstance(Constructor.java:430) at android.webkit.WebViewFactory.getProvider(WebViewFactory.java:198) ... 8 more Caused by: java.lang.RuntimeException: Cannot load WebView at com.android.webview.chromium.WebViewChromiumFactoryProvider.I(WebViewChromiumFactoryProvider.java:62) at com.android.webview.chromium.WebViewChromiumFactoryProvider.<init>(WebViewChromiumFactoryProvider.java:21) ... 11 more Caused by: org.chromium.base.library_loader.ProcessInitException at org.chromium.base.library_loader.LibraryLoader.loadAlreadyLocked(LibraryLoader.java:104) at org.chromium.base.library_loader.LibraryLoader.loadNowOverrideApplicationContext(LibraryLoader.java:36) at com.android.webview.chromium.WebViewChromiumFactoryProvider.I(WebViewChromiumFactoryProvider.java:54) ... 12 more Caused by: java.lang.UnsatisfiedLinkError: dlopen failed: "/system/app/Chrome/Chrome.apk!/lib/armeabi-v7a/libmonochrome.so" is 32-bit instead of 64-bit at java.lang.Runtime.loadLibrary0(Runtime.java:989) at java.lang.System.loadLibrary(System.java:1562) at org.chromium.base.library_loader.LibraryLoader.loadAlreadyLocked(LibraryLoader.java:69) ... 14 more

41688264_2221510094799285_5843052171527979008_n.thumb.png.e8d98092da68e07f247b6ded472c6731.png

Edit: Czy da się jakoś ominąć to? Zobaczyć logi czy coś? Muszę mieć dostęp do tego co ja tam napisałem. 

Edytowane przez Piotrek Branicki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Błąd po stronie aplikacji. Czekać na aktualizację programu albo wgrać starszą wersje. 

Wcześniej bym sprawdził czy w pamięci nie zapisały się te notatki, ewentualnie musisz wyciągnąć bazę danych z apki przez adb.

https://android.com.pl/artykuly/36486-android-sdk-adb-android-debug-bridge-podstawy/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi