Skocz do zawartości
fragos

Nie można połączyć się z żadną siecią WiFi i nie działa hotspot

Rekomendowane odpowiedzi

fragos

Cześć,

mam dziwny problem z wifi. Oczywiście stało się to tydzień po upłynięciu gwarancji. Otóż, po włączeniu wifi, wyświetlają mi się wszystkie dostępne w zasięgu sieci. Te które z którymi już się kiedyś łączyłem mają status "zapisane"... gdy próbuje się z nimi połączyć ręcznie to przez chwilę kilka razy miga komunikat "łączenie" ale nie uzyskuje połączenia i zostają nadal jako "zapisane" albo "wyłączone". Gdy próbuje się połączyć z nową siecią to wpisuje hasło i ten sam efekt. Wygląda na to, że samo wifi działa ale nie mogę się połączyć z żadną siecią. Z ciekawości spróbowałem uruchomić hotspot skoro korzysta z tego samego modułu. U mnie na telefonie wygląda tak jakby był stworzony ale żadne urządzenie go nie widzi... Niestety nie mogę znaleźć nigdzie by ktoś miał podobny problem, a nie ukrywam, że wolałbym to ogarnąć nie korzystając z naprawy po gwarancyjnej... Zwłaszcza, że wygląda to na problem systemowy.

Oczywiście:

• włączałem/wyłączałem wifi, zapisywałem/zapominałem sieci, próbowałem na różnych routerach w różnych miejscach.

• zresetowałem ustawienia sieci do domyślnych w "ustawieniach"

• resetowałem telefon

• przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych

w lutym telefon był w serwisie na gwarancji z powodu całkowitej awarii wifi, bt i gps. Wymienili cały moduł.

edit: właśnie doczytałem, że lg daje dwa lata gwarancji, ale mimo jeżeli ktoś zna rozwiązanie to chętnie się dowiem

Edytowane przez lasica
    Poprawiono tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze co bym zrobił to ponowne wgranie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi