Skocz do zawartości
smundek

Op5t jak nagrywać rozmowy telefoniczne

Rekomendowane odpowiedzi

GeoHot

@sqner Tam są różne sposoby, dodatkowo spory wątek, który zawiera trochę informacji.

Edytowane przez GeoHot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wyczyszczeniu cache i domyślnych ustawieniach czyli 3gp, Acr zaczął nagrywac i nie jest ubijany w tle 😀Dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bez root komendą pod adb aktywujesz opcję automatycznego nagrywania ( widoczna w ustawieniach dialera).  Niestety minusem jest że po restarcie urządzenia komendę trzeba wydać ponownie..
    adb shell settings put global op_voice_recording_supported_by_mcc 1

2949449ddebcfa8916ead46a4542c603.jpg&key=834b088232be9526fa8ab33b603c87800be2e1254148ffe2e97ce72f943910253f292afb7796d358675263cbfc0014a6.jpg&key=c942a917017f4185f1c8d1930ddc5386a7d1ef311e5fd02f0205c20e3c208d91
    A jak coś takiego mi wywala? Najnowsza aktualizacja, magisk c8fc5a31fe153f958494be5ca7184a6c.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Jak masz magisk to zainstaluj sobie moduł "EnableOOSNativeCallRecording v4.1-Magisk.zip".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak masz magisk to zainstaluj sobie moduł "EnableOOSNativeCallRecording v4.1-Magisk.zip".
    Zainstalowałem, zrobiłem reset ale nadal w ustawieniach nie mam opcji do nagrywania f46d260a85187594308b1e2ec21c5d1d.jpg55bfbb5b1b1f4c568777d3918cf0c80d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sebastian-wro Czasami się nie pojawia. Spróbuj zrestartować telefon parę razy sprawdzając czy opcja się pojawia. U mnie jest taka dziwna sytuacja że czasami działa perfekcyjnie za każdym razem, a po restarcie przestaje już działać i muszę parę razy zrobić restart aż zacznie działać...

Edytowane przez RalliArt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=238081]sebastian-wro[/mention] Czasami się nie pojawia. Spróbuj zrestartować telefon parę razy sprawdzając czy opcja się pojawia. U mnie jest taka dziwna sytuacja że czasami działa perfekcyjnie za każdym razem, a po restarcie przestaje już działać i muszę parę razy zrobić restart aż zacznie działać...
    Restartowalem już z 30 razy i opcja się nie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że rozwiązałem problem. Przeanalizowałem skrypt który uruchamia się wraz z bootem, po 30 sec jest wykonywana komenda która używa binarki "settings". Przy manualnej próbie zawsze wyrzucało błąd "Failed transaction", to samo z "pm". Okazało się że to jest problem z SElinux. Ustawiłem na permissive i teraz komendy działają dobrze i za każdym rebootem pojawia się w końcu nagrywanie rozmów. Nie testowałem tego jeszcze dokładnie ale wydaje się działać ok.

Magisk Manager > Modules > Magisk SElinux Manager > Przy instalacji ustawiamy na permissive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myślę że rozwiązałem problem. Przeanalizowałem skrypt który uruchamia się wraz z bootem, po 30 sec jest wykonywana komenda która używa binarki "settings". Przy manualnej próbie zawsze wyrzucało błąd "Failed transaction", to samo z "pm". Okazało się że to jest problem z SElinux. Ustawiłem na permissive i teraz komendy działają dobrze i za każdym rebootem pojawia się w końcu nagrywanie rozmów. Nie testowałem tego jeszcze dokładnie ale wydaje się działać ok.

Magisk Manager > Modules > Magisk SElinux Manager > Przy instalacji ustawiamy na permissive
    Niestety nie działa, opcja nagrywania znika po restarcie, mam zainstalowany moduł w magisk do nagrywania plus zrobiłem to co opisywales, opcja nagrywania powraca po przeinstalowaniu magiska od nowa mimo tego że mam najnowsza wersje. 7b71f00bed2fab692f76ff4cb0681bef.jpg773c8cc05aad5512cf0d3f6c9e56342c.jpg740110f78aca6017c5ffc509fc89fdb6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi