Skocz do zawartości
Daniel.

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas rejestracji na stronie promocji trzeba podać numer dowodu zakupu, na fakturze jest nr. faktury i nr. paragonu, który wpisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Ja kupiłem w Niedzielę na Allegro za 1550 pln nówkę nieużywaną z Playa tak więc myślę że cena atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@TheSpecialOne  Podaj numer faktury.

P.S. to nie temat na takie pytania tak na przyszłość :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://m.emag.pl/lg-g7-thinq-64gb-lte-niebieski-brandowany-10162/pd/D3106CBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=17098770&cmpid=60049&mustela

Zamawiał ktoś może? Dają fv czy marzę? Teoretycznie piszą o normalnej gwarancji door to door. Czy LG dalej przyjmuje telefony z fv marża? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox
    https://m.emag.pl/lg-g7-thinq-64gb-lte-niebieski-brandowany-10162/pd/D3106CBBM/?utm_medium=Feed&utm_source=Ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=17098770&cmpid=60049&mustela
    Zamawiał ktoś może? Dają fv czy marzę? Teoretycznie piszą o normalnej gwarancji door to door. Czy LG dalej przyjmuje telefony z fv marża? 
    ludziska powielacie dziwne opinie na temat tego sklepu , sam już 2 telefony od nich kupiłem . Oba nowe z f.vat i bezproblemowa obsługa w serwisie LG...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King

Pod szyldem eMag sprzedają różne podmioty (podobnie jak Empik). Z Bestceną różnie bywa i lepiej omijać takie wynalazki.

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus

Ja kupilem w bestcena za 1500zl , 30misiecy niby gwarancji, w razie czego na rekojmie można reklamować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tpawel

Ten niby brandowany?
    Bestcena ma dwa rodzaje G7. Brandowany i zwykły. 100zl różnicy. Zastanawiałem się właśnie co to za brand

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@tpawel Pytałem ich, bo chciałem kupić od nich ale w sumie wziąłem z polskiej dystrybucji z normalnego sklepu żeby mieć pewną gwarancję producenta. Oto odpowiedź:

Cytat

Te urządzenia posiadają brand operatora włoskiej sieci TIM. Jednak w tym konkretny modelu nie jest on widoczny. Urządzenie nie posiada Simlocka - działa w każdej sieci. 

Edytowane przez saymonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mackus
    Napisano (edytowane)

Brand objawia sie aplikacjami operatora ( usunąlem bez śladu), tapetą i logiem przy włączaniu zamiast logo lg, ponadto w nie których miejscach kraj domyślny to Włochy, natomiast sam telefon 10000% nówka, wszystko w foliach, akcesoria itp. Co do gwarancji to ja nie przywiązuje do tego aż tak dużej wagi, kiedys kupilem lg3 w saturnie , padl wyswietlacz ( oczywiscie nie stłuczony) i nie uznali, gdyż wyświetlacz stwierdzili posiadal wewnętrzne uszkodzenia ( chyba wlasnie od wad ukrytych jest gwarancja a nie zewnetrznych)

Edytowane przez mackus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi