Skocz do zawartości
Drapacz

LG G7 - Ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy są tu jacyś użytkownicy G7 którzy wiedzą gdzie można kupić i polecić szkło na ekran ? Póki co kupiłem na allegro 3 sztuki od różnych producentów i tylko w 3/4 zakrywa ekran. Tak to wygląda strasznie drażniąco.

Resized_20180914_210442_3508.jpeg

Edytowane przez Drapacz
    Zmiana zdjęcia
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W xgsm masz wybor szkiel do g7, kupilem, pasuje , wszystko ok ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pewker

Testował ktoś jakieś szkło pokrywające cały front, ale klejone na całej powierzchni?

Zazwyczaj niestety są klejone tylko na ramkach, przez to kolory tracą i powstaje efekt tęczy przez bąble powietrza.

Na Allegro za to są takie klejone na całej powierzchni już za 5-14 zł.

Nie mam nic do wydania nawet 50 zł za szło, ale chciałbym być pewny, że faktycznie jest dobrej jakości, z dobrym pokryciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtrącę swoje 0.03 PLN do oceny produktów @3MK - do tej pory na G2, G4 i G6 byłem zadowolony z ich szkła Flexible Glass. Teraz na G7 kupiłem zestaw szkło + folia na plecki. O ile szkło dalej trzyma formę ( chociaż mam wrażenie, że jest inna powłoka - dużo bardziej zbiera brud i odciski palców ) o tyle folia to porażka. Super pomysł z nakładaniem, ale wykonanie już nie. Folia podkładowa jest niedocięta i w zwiazku z tym założenie jej wg. instrukcji jest nierealne. Odklejając tenże podkład, folia ochronna z części przeznaczonej na boki też się odkleja, i poprawne obklejenie jest nierealne.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Memciu

Wtrącę swoje 0.03 PLN do oceny produktów @3MK - do tej pory na G2, G4 i G6 byłem zadowolony z ich szkła Flexible Glass. Teraz na G7 kupiłem zestaw szkło + folia na plecki. O ile szkło dalej trzyma formę ( chociaż mam wrażenie, że jest inna powłoka - dużo bardziej zbiera brud i odciski palców ) o tyle folia to porażka. Super pomysł z nakładaniem, ale wykonanie już nie. Folia podkładowa jest niedocięta i w zwiazku z tym założenie jej wg. instrukcji jest nierealne. Odklejając tenże podkład, folia ochronna z części przeznaczonej na boki też się odkleja, i poprawne obklejenie jest nierealne.

Można by prosić o zdjęcie szkła? Też szukam szkła które będzie idealnie dopasowane i nie będzie raziło w oczy wyglądem.
    Myślałem też o jakimś szkle hybrydowym i właśnie foli na tylne szkło (ze względu że mam czarny kolor)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam szkła Nillkin 3d cp+ maxx. Dopasowane może i dobre ale bardzo zbiera kurz pod krawędzie ze względu na to że nie ma kleju na krawędziach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kokan

Ja mam dosc ciekawe szklo 3 sztuki w opakowaniu cena ok 40 pln po bokach dochodzi do czarnej ramki, gora dol wchodzi po ok 3 mm na czarna ramke. Uzywam etui i wyglada to przyzwoicie. Jak wroce do domu zrobie foto opakowania i telefonu

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kokan to chyba jest szkło ringke invisible.
    Ciekawi mnie właśnie jak ono wygląda na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi