Skocz do zawartości
Daniel.

Uchwyt do samochodu dla G7

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

Jaki uchwyt dla G7 polecacie, używacie ? 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyłączam się do pytania autora wątku bo potrzebuje coś dobrego czyli solidność wykonania w odpowiedniej cenie a ogólnie wiadomo że jak coś jest dobre to musi kosztować troche więcej.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma i używam od roku  iottie easy one touch 4. Przyczepia się dosłownie do wszystkiego, ja mam zamontowany na desce rozdzielczej. No i montaż i demontaż telefonu w uchwycie jedną rękom.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja natomiast używam uchwytu magnetycznego. Bardzo wygodne i dobre rozwiązanie. Telefon trzyma solidnie, nie ma problemu z przyczepieniem czy przekręceniem. Nie muszę się przyglądac przy mocowaniu - przykładai i łapie. Na starym telefonie blaszke miałem przyklejoną do plecków, w G7TQ mam pod etui Ultra Slim. Nie widać a trzyma jakby go nie było. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andrus

A jaki uchwyt jezeli chce sie nagrywac cos przed samochodem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM

W dniu 28.12.2018 o 14:21, andrus napisał:

A jaki uchwyt jezeli chce sie nagrywac cos przed samochodem ?

Kolego to jest rozwiązanie, którego szukasz przemyślany, dobrze wykonany uchwyt :

W dniu 3.11.2018 o 19:48, kucharp napisał:

Ma i używam od roku  iottie easy one touch 4. Przyczepia się dosłownie do wszystkiego, ja mam zamontowany na desce rozdzielczej. No i montaż i demontaż telefonu w uchwycie jedną rękom.  

My praktycznie codziennie sprzedajemy uchwyt iOttie Easy One Touch 4. Jakość wykonania do ceny jest na właściwym poziomie. A wygoda użytkowania i trwałość oraz estetyczny wygląd to także cechy tego produktu. Zapraszamy do zakupów na 4GSM.pl, a osoby mieszkające w Warszawie mogą udać się do Naszego sklepu stacjonarnego na ul. Śniadeckich 1/15. Telefon kontaktowy do sklepu 530 454 530. Tam można uzyskać poradę i sprawdzić interesujący przedmiot przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi