Skocz do zawartości
Dario

Restarty co parę minut

Rekomendowane odpowiedzi

Dario

Witam

dostałem dzisiaj htc sensation i już mam gulę i ochotę rozbić telefon o najbliższą ścianę.

jest to mój kolejny android więc zanim włożyłem SIMa (w sieci play) to skonfigurowałem wsio, wgrałem różne aplikacje. po włożeniu karty telefon zaczął się restartować sam z siebie, wyczytałem w necie, że to pewnie jakiś app powoduje, więc przywróciłem ustawienia fabryczne ale nie pomogło, wyjęcie karty SIM również nie pomogło, tel nadal się restartował i potem już w ogóle przestał widzieć kartę SIM.

Spotkał się ktoś z czymś takim ? muszę odsyłać do serwisu czy da się coś samemu zaradzić ?

w telefonie nic nie grzebałem, zaktualizowałem oficjalnie oprogramowanie

poratujecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spark

Witam miałem podobny problem a winna temu była stara karta sim 3letnia po wymianie na nowa w punkcie Play problem zniknął .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zrobić, to co radzi kolega @spark. Ja osobiście mogę powiedzieć, że też mam dość starą kartę SIM (z 2009r.) i u mnie problem nie występuje. Lotto ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez powiem: wymiana karty SiM.

Też tak miałem. od czasu wymiany wsio gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

dzięki za szybka odp, rzeczywiście to była karta SIM, nigdy bym na to nie wpadł. dzień po wymianie serwis HTC potwierdził, że to karta. mam już nową i hula.

<Smogg> Na forum panuje zasada: Jeden wątek = jeden problem / jedno pytanie.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

Witam wszystkich mam problem z moim telefonem. Smartphone restartuje się samoczynnie co jakiś czas. Sytuacja ta powtarza się zawsze po chwilowym ok 5 min leżeniu telefonu bez użytkowania. 30 sekund po odblokowaniu się gaśnie ekran a następnie telefon włącza się ponownie. Mimo zmiany roma [arhd, insert coin, miui] oraz zakupu nowej baterii nic się nie zmieniło.Z góry dziękuje za pomoc i proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

Zgodnie z powyższymi postami wymieniłem kartę sim jednak nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeprowadziłeś root, s-off oraz wgrywanie romów wraz z wipe baterii i inynch poprawnie? Jeśli tak i pisałeś, że na każdym romie sie tak dzieje, to powróć do oryginalnego romu przez Ruu lub z backupu i wtedy zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mialem tez restarty, pomogla zmiana RADIO na inne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blind

witam , przepraszam ze odswiezam stary temat. moj sensation rowniez sie samoczynnie restartuje. zauwazylem ze gdy wylacze "siec komorkowa" wszystko jest ok. ale gdy kozystam korzystam z internetu z sieci komurkowej komórkowej co jakis czas pojawiaja sie restarty. czy u was tez tak bylo ? czy telefon restartowal sie niezaleznie od wl/wyl sieci.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi