Skocz do zawartości
Dario

Restarty co parę minut

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie występował taki problem, masz stockowy rom czy instalowałeś coś?

Jak stock to ja bym zaczął od ustawień fabrycznych, jeśli masz nieoryginalny to full wipe lub tez ustawienia fabryczne na początek:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blind

wszystko standardowe, juz wyroslem z kombinowania , bawienia sie kuchenkami etc;) HR byl wykonywany ze 2 razy , nie pomagal. dodam od siebie ze tak sie dzieje od kad mam telefon , czasami potrafil 2-3 tygodnie sie nie zrestartowac , a pozniej 5 resetow jeden po drugim , dobrze sie nie wlaczyl a juz sie wlaczal od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zrobiłbym jeszcze tak: zainstalowałbym oficjalne RUU (update romu od HTC) jeśli i to by nie pomogło to na gwarancję bo normalne to nie jest aby telefon sie tak restartował...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blind

Hmm, chyba spakuje telefon i go odeśle na serwis. Szkoda ,że nikt kto już miał ten problem nie chce sie wpypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a z kartą sim próbowałeś? Ja mam starą (Play) ale jak pisałem problemów nie mam...

Spróbuj oficjalne RUU zainstalować też (oryginał więc nie grzebanie a pliki systemowe popodmienia to może pomoże) a jak nie to wtedy serwis.

(jesli wyślesz na serwis - czego nie życzęto podeślij info jak wrażenia ok nawet na priw)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym najpierw wsadził jakaś inną kartę sim. Gdzieś tu na forum czytałem o podobnym problemie. Pomogła wymiana karty. To chyba najprostsze i najmniej ingerujaca opcja. Gorzej jak się nie ma innej karty. Jak to nie pomoże to wtedy serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blind
    (jesli wyślesz na serwis - czego nie życzęto podeślij info jak wrażenia ok nawet na priw)

Jeżeli wyśle na serwis , to napewno dam znać co i jak, choć wolał bym aby nie musieli dotykać mojego telefonu, mam z tym nie najlepsze doświadczenia ;/

Gorzej jak się nie ma innej karty

No własnie nie posiadam innej karty na której mógłbym beztrosko posiedzieć sobie na internecie, aby sprawdzić czy telefon bedzie sie wyłączał, dlatego myślałem ,że może ktoś z tym problemem karty Sim cos więcej mi powie, ale widze ,ze chyba trzeba przetestować to na sobie, kupić nowy Sim i sprawdzić co sie bedzie działo .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi