Skocz do zawartości
kzabost

Najciekawsze aplikacje na Androida - Wasze filmy, recenzje, opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Rygiel
    Ja wręcz przeciwnie. W wersji free nie da się używać. Na każdym kroku wyskakuje "zakup wersje Premium", przez co większość funkcji jest obcięta. Polecam "jak dojade"

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Może masz rację, to zbyt duża nachalność. Ja mam wersję płatną, dlatego tego nie odczułem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jadja

@hester

O ile wiem, to za free jest na razie "TVP Stream", czyli TVP Info. Działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę polecić Polskie Ustawy Free - prawie 50 ustaw, kodeksów itp. w bezpłatnej wersji (płatna jest bez reklam). Prosty interfejs, łatwe wyszukiwanie i comiesięczne aktualizacje. Za darmoche nie ma lepszej moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

Wyszła nowa apka od twórców SlidingMessaging - EvolveSMS. Polecam - świetnie wygląda i działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    up

Chyba raczej Polskie Kodeksy ;)

Jak dla mnie ta aplikacja to dno. Trzeba płacić za praktycznie każdy istotny akt prawny. Lepszy juz jest lex student lub lex polonia. Profesjonalni pełnomocnicy mają z reszta dostęp do aplikacji mobilnej za darmo :-)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

Jak ktoś lubi mieć porządek na pulpicie i chce mieć przypomnienia etc. tylko na pasku powiadomień, to polecam Notif Pro. Genialna sprawa!

Widziałem gdzieś jeszcze inną, podobną apke, która mogła nawet tworzyć powiadomienia z kwadratem do oznaczania wykonanych zadań, ale nie pamiętam nazwy - wie ktoś co to?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmacher

CO do komunikacji miejskiej nie ma lepszego programu niż mmpk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Zależy w jakim mieście. Jeżeli dane miasto ma inteligentny system komunikacji miejskiej i pojazdy nadają sygnał gps to racje bytu mają tylko aplikacje które ten sygnał odbierają. Stają się wtedy w zasadzie jedną z najważniejszych aplikacji w całym telefonie jakie wogole warto mieć.

Statyczne programy z "papierowymi" rozkładami jak powyżej nie mają juz żadnego sensu. Rozkład w inteligentnym systemie pokazuje rzeczywiste czasy przyjazdu i położenie pojazdów.

Jedynie Jak Dojadę może być przydatne ze względu na wytyczenie trasy, ale na programach opartych o GPS tez wystarczy wskazać punkt docelowy i natychmiast pokazują co tam jedzie, wraz z rozrysowaniem całej trasy no i rzeczywistym czasem w jaki dojedzie pojazd, co nawet jak dojadę potrafi rozłożyć. Choć brakuje uwzględnienia przesiadek.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez vaxeiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CO do komunikacji miejskiej nie ma lepszego programu niż mmpk.

Ja uważam, że najlepszy jest jakdojade.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi